22 октября

  Design Living Tendency: 5 меблевих брендів, які варті уваги

  В минулі вихідні в київському виставковому центрі “Лівобережний” завершилась щорічна виставка інтер’єрних трендів та тенденцій Design Living Tendency. В чотириденній виставці взяло участь понад 40 меблевих виробників, які представили різноманітні бренди, колекції та свої останні новинки. В цілому на виставці прийняло участь понад 400 українських та європейських брендів з дев’яти країн світу, які розмістились в павільйоні площею 18 000 квадратних метрів. В цьому році Design Living Tendency відвідало понад 16 000 людей.

  Враховуючи те, що тренди в інтер’єрі формуються завдяки меблям, левова частка виставки була виділена для меблевих брендів. Одне з головних завдань цьогорічної виставки - познайомити дизайнерів та архітекторів з меблевими виробниками, їх можливостями та продукцією. В рамках виставки були представлені як давно зарекомендовані бренди, так і нові імена. Команда Royal Design особисто відвідала всі стенди меблевих брендів, оцінила їхні можливості та новинки та готова представити п’ятірку кращих за версією редакції.

  Sandalyeci

  Одним з ключових меблевих брендів, які були представлені в цьому році на виставці - міжнародна турецька компанія Sandalyeci. На сьогоднішній день бренд є одним з головних гравців на українському ринку в сегменті HoReCa. Компанія за останній рік міцно закріпила свої позиції в Україні, повністю укомплектувавши своїми меблями серію ресторанів в центральних та південних область України, а також в Києві. Крім цього реалізувала такі масштабні проекти, як Kyiv Food Market та Bla Bla Bar.  

  На сьогоднішній день компанія здійснює продаж в більш, ніж 30 країнах світу - від Північної Америки до Близького Сходу. Таким чином, компанія володіє чи не найбільшим кейсом по оформленню інтер’єрів в готельно-ресторанному сегменті. Що стосується виробництва Sandalyeci, тут можна лише позаздрити, адже логістика компанії та технічне оснащення просто вражає. Фабрика знаходиться в турецькому Ізмірі, що дозволяє транспортувати меблі не лише автомобілями та авіацією, але й завдяки морському сполученню. На території фабрики розташовано декілька корпусів, в кожному з яким відбувається певний процес виробництва. Близько 300 людей контролюють кожен з цих процесів, щоб фінальний результат був блискучим. Окрім оброблення меблів на комп'ютеризованій техніці, всі вироби проходять етап ручної роботи, яку неможливо довірити комп’ютеру. Таким чином, кількість відходів на фабриці складає лише 5%, які піддаються повторній переробці, що дуже важливо в еру збереження екології планети.

  Module Pro

  Українська компанія Module Pro, офіс якої знаходиться у Львові, виготовляє меблі та декор з натурального дерева в основному для офісів та дому, а також кафе і ресторанів. Меблі компанії за їхньою функціональністю можна назвати розумними, адже технології які в них інтегровані, перетворюють звичайний стіл в розумний механізм. Команда Module Pro добре відчуває потреби та вподобання сучасного покоління, тому розуміє як можна зацікавити клієнта. Саме тому клієнт Module Pro - це урбанізована та амбіційна особа, яка знає ціну свого часу та наділена відчуттям смаку і стилю.

  Компанія тримає курс на комплексне устаткування офісних інтер’єрів, а також створення меблів для дому та сегменту HoReCa. Варто зазначити, що підстав турбуватись в компетентності компанії немає, адже команда Module Pro має багаторічний досвід в реалізації інтер’єрів офісів, житла та громадських закладів. І, що найголовніше, компанія має власні потужності з виготовлення своєї продукції на високоточному та сучасному обладнанні. В переліку виробів, які пропонує бренд можна знайти: столи для офісних працівників різного рангу, від керівних посад до менеджерів, шафи для зберігання документів та локери, столи для конференц-залів та переговорних кімнат, обідні столи, крісла, освітлювальні LED-системи та декоративні настінні панелі. Особливість столів Module Pro полягає в тому, що вони оснащені USB-портами, Bluetooth, розетками, безпровідними зарядними пристроями для гаджетів, сенсорними індикаторами освітлення над столом, органайзерами для канцелярії та шумопоглинаючими панелями.

  ZEGEN

  Ще одним меблевим гігантом в Україні є компанія ZEGEN, головний офіс якої базується в Черкасах. За 11 років свого існування, компанія встигла отримати безліч нагород, визнання серед покупців, та прийняти участь в серії міжнародних виставок, серед яких й французька Maison&Objet. До створення меблів бренд підходить з особливою відповідальністю, щоб завжди бути на хвилі технологій, трендів та сучасних інновацій. Саме взаємодія дизайну та функціоналу меблів ZEGEN, роблять бренд таким популярним. Варто підкреслити, що компанія використовує виключно натуральні матеріали.

  Широкий асортимент виробів дозволяє вибрати меблі як для житлового сектору, так і для комерційного. Компанія використовує натуральний шпон дерева, надаючи їм натурального та оригінального зовнішнього вигляду. ZEGEN тісно співпрацює з талановитими сучасними дизайнерами, такими як Павло Вєтров та Андрій Могила, які створили такі культові моделі як OIIIY, GRID, INFAME, ASH i DUOO. Концепти колекцій OlllY і GRID були удостоєні престижною міжнародною нагородою Red Dot Design Award в 2015 і 2016 роках.

  Work wood

  Українська компанія Work Wood виділяється своєю ексклюзивністю, адже виготовляє меблі з використанням смоли, що прекрасно поєднується з натуральним деревом. Офіс компанії знаходиться в Дніпрі, де й відбувається виготовлення виробів. Узгодивши всі нюанси з замовником, компанія приступає до створення 3D моделі, яка згодом й перетворюється в реальний об’єкт. В загальному весь процес моделювання та виробництва займає до трьох тижнів, що досить швидко.

  В основному Work Wood спеціалізується на столах, консолях та дзеркалах в стилі лофт, де кожен виріб зберігає свою індивідуальність. Окрім ексклюзивності, всі меблі забезпечені 5-річною гарантією. Варто зазначити, що вся продукція виготовляється з екологічно чистих матеріалів. А для того, щоб вберегти планету від екологічної катастрофи, на кожен новий виріб компанія саджає молоде дерево. Важко не погодитись, що така турбота про природу - хороший мотиватор.

  YwooD

  YwooD на меблевому ринку України вже майже 20 років. І незважаючи на те, що компанія міцно закріпила свої позиції в країні, її команда активно досліджує меблевий ринок, щоб не обмежувати свою аудиторію клієнтів та завжди тримати якість виробництва на високому рівні. Головний офіс та виробництво компанії знаходиться в Закарпатті, де культ виробів з натурального дерева стоїть на першому місці. YwooD має власне виробництво з повним циклом переробки, від свіжозрубаного дерева, до готових меблів, придатних до використання.

  На території фабрики знаходиться експериментальний сектор, в якому постійно проходить розробка та тестування нових виробів. У своєму виробництві компанія використовує буковий, дубовий та ясеневий масиви. Виходячи з цього, всі вироби екологічно чисті, протиалергічні та натуральні, що не зашкодить здоров’ю покупця. Ще одна гордість компанії - неповторні авторські візерунки на поверхні меблів. Практично всі вироби виготовлені в натуральному кольорі і покриті натуральною олією, яка захищає поверхню від впливу навколишнього середовища. Що стосується лакованих поверхонь, тут можна бути повністю спокійним, адже акрилові та поліуретанові лаки на водній основі не несуть загрози здоров’ю.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share