7 апреля

  Грайливий житловий простір: чи місто гойдалкам в інтер’єрі

  Дитяча розвага, річ для ігрових майданчиків — чи місце гойдалкам в сучасних інтер’єрах? Сьогодні не на словах, а на прикладах Royal Design покаже наскільки може прикрасити дизайн будинку звичайна гойдалка, якщо підійти до цього з фантазією та професіоналізмом.

  Будинок у Гуджараті від Design ni Dukaan

  Будинок в Гуджараті (Індія), що будувала багатопрофільна студія Design ni Dukaan містить багато незвичайних та цікавих рішень. Дизайнерам було де розгорнутися та втілити свої фантазії.

  ____________________ 

  «Розташований на кургані комплекс, схожий на цитадель, обмежений периферійними стінами, що складаються з двох вигнутих і двох прямих поверхонь, які роз’єднані на перетині, щоб створити точки входу або непомітні виходи в прилеглий ландшафт»

  Design ni Dukaan

  ____________________

  До бетонної стелі цього будинку в індійському штаті Гуджарат підвішене дерев’яне сидіння-гойдалка, покрите подушками.

  Гойдалки розташовані в одному з критих доріжок будинку, і вони були розташовані так, щоб дозволити сидячому насолоджуватися видом на його внутрішній дворик під відкритим небом.

  Будинок поблизу Ченнаї від Rain Studio

  Будинок під назвою Karai був створений як місце відпочинку на вихідних для своїх клієнтів на прибережній ділянці, оточеній полями, які ведуть прямо на сусідній пляж у прибережному місті Куватур. В цьому випадку без гойдалок обійтися було просто неможливо. 

  ____________________

  «Житловий блок, розташований неподалік від моря, мав залишатися прихованим серед густої зелені та обрамлений басейнами, що відображають відображення. Відокремлені від цивілізації плескіт хвиль і стійка тиша, що панує на цьому місці, були джерелом натхнення, що диктувало ідеал дизайну з ранніх етапів»

  Rain Studio

  ____________________

  У великих будинках гойдалка мало кого здивує, особливо у спекотній Індії, чиї дачі, у заміському будинку, або в шале в гірській місцевості. Чи можливо вписати дитячу розвагу у житловий простір звичайної квартири? 

   Квартира в Thane від Act of Quad

  Дизайнерська студія The Act of Quad оформила житловий простір квартири площею сто один квадратний метр, яку ділить подружжя середнього віку, їхні дві дочки та домашня кішка індійському місту Тхане.

  Інтер’єр усіяний кобальтово-блакитними акцентами, починаючи від трубчастого підвісного світильника у вітальні й закінчуючи ламінатом, який вистилає аркову шафу для напоїв у кутку.

  Гойдалка чудово увійшла в такий нетиповий інтер’єр. Жорсткі металеві стійки, кожна з яких має кобальтово-блакитну сферу, пов’язують це сидіння-гойдалку з рештою інтер’єру квартири в синій тематиці. Сидіння пом’якшено тонкою м’якою підкладкою та прикріплено до стелі металевими деталями.

  Паризький лофт від Ізабель Хейлман

  Власниця нерухомості поставила перед дизайнеркою інтер’єру Isabelle Heilmann конкретну задачу — перетворити колишню текстильну майстерню в Парижі на квартиру відкритого планування з окремим домашнім офісом.

  ____________________

  «Використання різниць у рівнях і скляних перегородок дозволяє розмежовувати різні житлові приміщення, дозволяючи світлу циркулювати»

  Isabelle Heilmann

  ____________________

  У всьому інтер’єрі збережений дух старої майстерні, яка привабила власників у цей простір. Гаки, карабіни та товсті вузлуваті мотузки прикріплюють ці гойдалки до високих стель у вітальні цієї паризької квартири. Підвішене сидіння зручно поєднується з рештою еклектично підібраних меблів, включаючи консольне крісло середини минулого століття та м’який ребристий диван.

  Austin House від Мелані Рейнс

  Дизайнер інтер’єру Мелані Рейнс застосувала свій досвід у сфері дизайну гостинності, щоб забезпечити відчуття затишку та грайливості у великих просторах сімейного будинку в Остіні,  штат Техас. Дизайнери мали площу 1160 квадратних метрів, шість спалень з високими стелями,  та особливі побажання власників, родини з чотирма дітьми та двома собаками.

  ____________________

  «Коли нас залучили до проєкту, вони сподівалися побачити себе в дизайні інтер’єру: яскравих, грайливих людей, які люблять музику та не сприймають речі занадто серйозно»

  Мелані Рейнс

  ____________________

  Чудово доповнила незвичайний інтер’єр гойдалка, яка схожа на шезлонг в металевому каркасі з вбудованими тумбочками та підвішений до дерев'яних балок стелі на двох довгих мотузках, що додає інтер'єру вигадливої атмосфери.

  Kenwood Lee House від Cousins ​​& Cousins

  Будинок Kenwood Lee House, Великобританія, був розроблений архітектурною студією Cousins ​​& Cousins для будівельника, який також виступав як головний підрядник проєкту.

  ____________________

  «Відповідно до спадщини декоративно-прикладного мистецтва цього регіону, ми хотіли відсвяткувати радість створення та увагу до деталей і ремесел, яка пронизує весь будинок»

  Студія Cousins ​​& Cousins

  ____________________

  Гойдалки, підвішені на сходах, і гвинтові сходинки з полірованого гіпсу — це лише деякі з деталей, включених ​​в лондонський будинок.

  Дерев’яне сидіння підвішено на м’яко потертій мотузці, створюючи тонку сільську композицію, яка доповнює як бетонну обробку стін, так і деревину, використану на стелі, шафах і вхідних дверях.

  Ось так звичайна гойдалка, споруда для розваги у місцях відпочинку, може додати грайливу родзинку в сучасний дизайн інтер'єру.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share