13 марта

  CABANCHI_PEOPLE: ПРОЕКТ ПРО ЛЮДЕЙ

  Бренд Cabanchi представивши нову весняну колекцію streetwear одягу. Головними героями стали клієнти та друзі бренду

  Топ-моделі або селебрітіз, блогери та тіктокери, або навіть штучний інтелект чи анімація — вже звичні для нас герої у модної індустрії. Бренді обирають їх амбасадорами, аби привернути більше уваги до своїх колекцій. Та іноді варто зупинитися — і серед усього інформаційного шуму та хайпу почув голос справжніх героїв… Для модного бренду чи дизайнера — це люди, які люблять, носять, купують та радять своїм друзям саме одяг made in Ukraine. Справжні, унікальні, красиві, кожен по-своєму, цікаві, відверті, щирі — наші любі українці. Засновниці бренду Cabanchi Аня Селюкова та Марина Яхонтова з любов'ю називають їх «іншою батьківщиною», замість формального «клієнти». 

  Саме ці Cabanchi_People стали джерелом натхнення при створенні нової весняної колекції, а для знімання реклами було вирішено провести всеукраїнський кастинг, де всіх клієнтів та друзів бренду було запрошено стати моделями нового сезону. 

  ____________________

  «Ми не чекали такої кількості заявок, сотні українців з різних областей відгукнулися на кастинг! Щобільше, вони не тільки писали про бажання взяти участь у кампейні, а й просто казали добрі слова про бренд — і це було як справжній водоспад позитивних емоцій. За цей час ми ще краще пізнали свою аудиторію, та отримали нереальну підтримку. Хочеться кожному з них сказати — ви вже головні обличчя нашого бренду! Маленькі й дорослі, чоловіки та жінки, з різних куточків України, а зараз і всього світу — ви прекрасні»

  Кажуть засновниці бренду

  ____________________ 

  У колекції — багато речей з деніму: джинси оверсайз у різних відтінках від ніжно-блакитного до вінтажного сірого, куртки бомбері та сукні. Cabanchi_People цінують бренд за якісний денім. А також розслаблені спортивні костюми, футболки з фірмовою посадкою, худі, сорочки та лонгсліви — streetwear база, на яку спирається Cabanchi. До весняного сезону бренд представляє об'ємні жилети та бомбери. Легкості колекції також додають максіспідниці та блейзери у білому кольорі, які ідеально впишуться у базовий гардероб нового сезону. Палітра підкреслює весняну атмосферу, адже акцент вироблень на світлі та трендові відтінки: білий, салатовий, ніжно-рожевий.

  • untitled-capture30145-kopya-1.B7xD.jpg
  • untitled-capture30066-kopya-1.B7xN.jpg

  Знімання весняного кампейну Cabanchi_People, на яку зібралися учасники з Києва, Харкова, Львова та Вінниці, відбулася у столиці, де вони змогли спробувати собі у новому амплуа. Ці емоції, історії кожного героя, їх відвертість та безпосередність — неоціненний досвід та нова сторінка у розвитку бренду. 

  Моделі: Антонова Варвара, Нгуєн Нгок Чанг, Шіян Олександра, Гірман Вероніка, Турновик Валерія, Швець Олександр, Марія Бордюг, Онісімов Артем, Бунчак Дарина, Усачова Каріна, Распутняк Володимир, Вавренчук Юлія, Шумаєва Олександра, Ніколенко Наталія,

  Фото: Денис Маноха

  Стиль: Влад Аскеров

  Beauty: Світлана Римакова

  Сет-дизайн: Макс Фрей 

  Відео: Юлія Даль

  Продакшн: Fashion Office

  Фото

  Стиль

  Beauty

  Сет-дизайн

  Відео

  Продакшн

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share