4 января

  Тренди в дизайні комерційних інтер’єрів 2024

  Алеся Карнаухова, СEO ZIKZAK Architects, розповідає про найактуальніші тенденції інтер’єрного дизайну 2024. Спойлер: в тренді залишається  затишок і комфорт центрального персонажа – людини – яка знаходитиметься в інтер’єрі. 

  Фітодизайн

  Без рослин не обходиться жоден сучасний дизайн-проєкт. Розвинені рослинні композиції — пишна оаза в приміщенні, якомога більше природного світла та використання натуральних матеріалів будуть елементами, що мають найбільший попит  в дизайні інтер’єрів. Фітодизайн актуальний і сьогодні, але у 2024 він без перебільшення стане гарячим трендом. Оригінальна рослина як центр сюжету, стейтмент елемент інтер’єру — свіжий погляд і модне рішення прийдешнього року.

  Інтер’єр бару з рослиною у центрі композиції. Дизайн ZIKZAK Architects

  Japandi

  Japandi – це поєднання скандинавського та японського стилів в інтер’єрі, симбіоз простоти та елегантності. Саме цей стиль буде на піку популярності року, який уже на носі. Об’єднання данського  hugge та японського wabi-sabi  диктує відмову від зайвого, гармонію, пошук естетики та сенсів. Японський стиль додає чистим скандинавським інтер’єрам насичених кольорів, дерева, цікавих декоративних форм кераміки та меблів.

  Лаунж-зона у стилі Japandi. Дизайн  ZIKZAK Architects

  Повернення максималізму

  Одночасно із цим, еклектичні, яскраві й вигадливі інтер’єри також будуть у фаворі наступного року. Насичені глибокі відтінки, поєднання неочікуваних текстур, мікс полярних стилів в одному приміщенні – це все про максималізм в інтер’єрі. Якщо грамотно й зі смаком підійти до такого дизайну, його кітчевість стане впізнаваним характером майбутнього приміщення.

  Насичений опен-спейс в офісі. Дизайн ZIKZAK Architects

  Гнучкі й мультифункціональні простори

  Продовжуватиметься у 2024 році й тренд на модульні меблі та простори, які за потреби можна трансформувати під різні призначення. Адже сучасні шалені ритми й високі стандарти вимагають гнучких рішень та швидкої адаптивності.

  Мультифункціональна зона відпочинку в коворкінгу. Дизайн  ZIKZAK Architects

  Фактури попри все

  Фактури задаватимуть тон всьому інтер’єру. Мікс найрізноманітніших тактильних матеріалів в одному просторі надаватиме йому особливого характеру. М’який оксамит, грубий камінь та гладкий метал, поєднуючись, втілюватимуть глибину та пікантність, підсилюючи сенсорні та разом з тим естетичні відчуття. 

  Тераса з різними текстурами. Дизайн  ZIKZAK Architects

  Персоналізація

  Кастомні меблі, декор ручної роботи, авторське мистецтво будуть у пошані. Дизайнери працюватимуть у якомога тіснішому тандемі з клієнтом, створюючи середовище, яке підкреслює унікальний смак замовника та його  індивідуальні вподобання. В комерційних інтер’єрах це впливає на підсилення позиціювання бренду та його цінностей.

  Ресторан з характерними деталями. Дизайн  ZIKZAK Architects

  Сталий розвиток та еко-френдлі підхід

  Сталий розвиток – це вже стиль сучасного життя. Тренд на нього переходитиме із року в рік, залишаючись на гребені хвилі. Меблі з перероблених матеріалів, органічні сировини, енергоефективне освітлення, використання сонячних панелей та усвідомлене споживання втілюватимуться в екологічно чистих інтер’єрах сьогодення та майбутнього.

  Офіс з екологічних матеріалів. Дизайн  ZIKZAK Architects

  Робота як стиль життя

  2024 рік відзначиться дискусіями про робочі місця, про інструменти, які роблять співробітників ефективними й задоволеними,  та втіленням їх на практиці. Дизайн офісів буде максимально орієнтований на комфорт і добробут їх мешканців. Підхід «робота як лайфстайл» диктує максимально адаптовані під актуальні потреби співробітників простори.  Спортзал і душова в офісі, кімната відпочинку та повноцінне кафе – усі блага для вибагливого амбіційного працівника. 

  Комфортна зона очікування. Дизайн ZIKZAK Architects

  Актуальна кольорова палітра

  Колір року Pantone Peach Fuzz, ніжний та ненав’язливий,  можна без побоювань втілювати в дизайні інтер’єру. Крім того, у тренді будуть теплі землисті відтінки, які навіюють відчуття затишку та гармонії. Звичайно, це не універсальне рішення для всіх комерційних інтер’єрів, оскільки кольорова гамма формується не на один рік. Вона є продовженням ідеї приміщення і часто підпорядковується корпоративним стандартам бренду.

  Лаунж в теплих відтінках.  Дизайн ZIKZAK Architects

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share