24 декабря

  Як гарно і вишукано прикрасити стіл на Різдвяні свята

  До Різдва та Нового року залишилися лічені дні, а ми впевнені, що в метушні ви ще не встигли подумати про те, як же красиво прикрасити святковий стіл. Безумовно, для найособливішого дня в році і стіл має бути особливим. Для прикрашання різдвяного столу підходять будь-які джерела натхнення - від ароматичних свічок і ялинових гілок до традиційних келихів і модних тканин.

  Безумовно, для найособливішого дня в році і стіл має бути особливим.

  Традиції.

  Різдво - найсвітліше та найрадісніше родинне свято, сповнене затишком і теплом. У європейській традиції підготовка до Різдва починається за 4 тижні - у так званий період Адвенту. За цей час потрібно і потрібно створити святкову атмосферу. До речі, починаючи з 2017 року 25 грудня в Україні офіційно вважається святом і тепер католики та всі охочі українці можуть відзначати Різдво одночасно з усім світом. Це говорить про те, що варто поквапитися і починати підготовку вже зараз.


  Різдво Христове в Україні:  нова дата святкування, Святий Вечір
  Від 1 вересня 2023 року ПЦУ та УГКЦ перейшли на новоюліанський календар, тому дати багатьох церковних свят змінилися. Зміни торкнулися і другого найбільшого релігійного свята — Різдва Христивого. Тому від 2023 року українці будуть святкувати його 25 грудня, тобто на 14 днів раніше, ніж до цього.

  Якщо з тим, як прикрасити дім і упакувати подарунки, ми вже розібралися, сьогодні пропонуємо подумати про те, як прикрасити стіл. Крім святкового меню, варто подумати і про сервірування, і про декор - невід'ємну частину, особливо, якщо у вас намічається звана вечеря. Посуд, свічки, скатертина, сервіз, стіл - все повинно бути бездоганно і гармонійно. Пропонуємо вашій увазі 5 правил декору різдвяного столу, які створять правильну атмосферу і зроблять ваш стіл неповторним.

  1 правило.

  Почати варто з вибору колірної гами. На Різдво найчастіше обирають червоний, білий, зелений, синій, золотий або срібний кольори та їхні поєднання. Справжня магія різдвяної ночі! Обирайте не більше двох кольорів, щоб не було перенасичення палітри. Якщо скатертина з орнаментами, посуд має бути однотонним, а в разі, якщо скатертина, скажімо, біла, посуд і серветки можуть бути з декором. Ми рекомендуємо орієнтуватися на стиль люкс-мінімалізм - безпрограшний варіант у будь-якому разі.

  2 правило.

  Не забудьте про хвойний декор, який подарує чарівний аромат свята і підніме настрій. Тут тільки потрібно включити фантазію. Ялинові гілки, шишки, букети з туї, пучки хвої, зв'язані стрічками, ягоди та гранати стануть гармонійним завершенням декору різдвяного столу, адже вони ідеально виглядають разом. Тут важливо не перестаратися - пам'ятайте, що краще менше, ніж більше.

  3 правило.

  Окрім хвойних композицій, атмосферу можуть допомогти створити й такі атрибути, як свічки, бажано ароматичні. Пряні, цитрусові, хвойні та деревні ноти огорнуть дім святковим настроєм. Аромат кориці одразу асоціюється з Різдвом, тож і про нього забувати не варто. Цей незмінний аксесуар на різдвяному столі додасть атмосфері витонченості та таємничості.

  4 правило.

  Важливий і вишуканий акцент будь-якого святкового столу - серветки, які в даному випадку бажано мають бути білого кольору. Їх потрібно помістити в кільце або в затискачі срібного або золотого кольорів, що відмінно поєднується з рештою декору на столі. Особливо красиво, якщо металеві атрибути декору зроблені у формі шишок або ягід.

  5 правило.

  Переходимо до одного з найголовніших елементів столу - посуду. Від нього залежить практично все, тому йому і потрібно приділити особливу увагу. Весь посуд - від тарілок і келихів до приладів - має мати на столі органічний вигляд і викликати апетит, а не діяти як подразник. Ми вирішили зібрати найкращі стійлові атрибути, які підкреслять ваше почуття естетики. Зверніть увагу на такі бренди, як Ralph Lauren, Lenox, Wedgwood, L'Objet, Georg Jensen та інші в нашій добірці.

  Ralph Lauren Home
  Блюдо SOMERVILLE CHARGER, GOLD
  Вартість: 7 327 грн

  Ralph Lauren Home
  DERBYSHIRE
  Вартість: 5 934 грн

  L'Objet 
   Perlee
  Вартість: 1 600 грн

  L'Objet
  Corde
  Вартість:11 901 грн

  Ralph Lauren Home
  Brogan Classic 532 мл
  Вартість: 2 089 грн

  Lenox
  Continental Dining Gold
  Вартість: 5 832 грн

  Wedgwood
  Conran Pin Stripe
  Вартість: 5 756 грн

  Ralph Lauren Home
  GREENWICH HIGHBALL
  Вартість: 4 178 грн

  BergHOFF
  Набір Folio
  Вартість: 2 071 грн

  Jo Malone
  Home candle Velvet Rose & Oud
  Вартість: 2 350 грн

  Georg Jensen

  Вартість: 4 310 грн 

  Georg Jensen
  Набір Bernadotte Cutlery 
  Вартість:11 050 грн

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share