10 июня

  Студія Yakusha Design запустила конкурс для проекту FAINA tales

  Студія Yakusha Design залучила дітей до створення обкладинки нового проекту - аудіо-казок FAINA tales. Конкурс триватиме до 15-го червня, а переможці отримають два призи. Головний — стілець багряного кольору з лінійки ZTISTA колекції FAINA, та приз глядацьких симпатій — аромасвічки для дому.

  Тренд на чесність та простоту підкорює світ дизайну. Так, обгорткою італійського Vogue вперше в історії журналу стали малюнки дітей віком від 2 до 10 років. Студія живого українського дизайну Yakusha Design, у свою чергу, оголосила про конкурс дитячих ілюстрацій до проекту аудіо-казок, які команда підготувала в колаборації з дитячим письменником Іваном Андрусяком під час карантину.

  "Важко уявити когось чеснішого за дітей. Вони немов рупори реальності — виражають усе побачене та відчуте різними способами. Тому й не дивно, що у складні часи суспільство тягнеться до дитячої творчості, аби побачити довколишнє у більш райдужних кольорах та переглянути своє ставлення до світу. Отримавши перші малюнки до казок від FAINA, ми відчули невимовне натхнення та трішки по іншому поглянули на наші предмети" - зізнається Вікторія Якуша, авторка проекту "Файні казки", засновниця студії Yakusha Design. 

  Про проект: серія фантастичних історій "Файні Казки" за участі персонажів з українського фольклору, кожна з яких захоплює нечуваними пригодами головних героїв та розкриває одну з найважливіших людських цінностей, закладених у творчості студії Yakusha Design – чесність, унікальність, сміливість, любов, взаємодія, шанування предків та гармонія з природою. Окрім того, за сюжетом предмети меблів та декору з колекції FAINA "оживають", набуваючи важливої ролі у сюжетній лінії казок. 

  Сторінка проекту - https://uk.yakusha.design/faina-tales

  Казки також можна прослухати на SoundCloud - https://soundcloud.com/faina-design

  Проект підготовано 2 мовами - українською та англійською. 

  Ідеолог проекту - Вікторія Якуша, архітекторка, "амбасадорка" українського предметного дизайну у світі.

  Автор казок - Іван Андрусяк, поет і дитячий письменник, автор понад 30-ти збірок казок та лауреат премії Дитяча Книга року BBC 2012 та премії імені Лесі Українки 2019.

  Голос україномовної версії – Алена Марченко, дизайнерка Yakusha Design, Київ.

  Голос англійськомовної версії – Лаура Сноад, журналістка та письменниця, Лондон (Icon, We Heart, Wrap Magazine, It's Nice That, Crafts, Digital Arts).

  З інтерв'ю Лаури Сноад про участь у проекті:

  "Найскладнішим моментом проекту для мене був запис у режимі карантину, адже у Великобританії, як і в більшості країн світу, всі сусіди знаходились вдома цілодобово, важко знайти спокійний момент, коли ніхто не заважає. Врешті-решт я зробила собі "фортецю" з ковдр та почала записувати казки вночі, щоб уникнути фоновий шум. 

  Чому я вирішила долучитись до проекту "Файні казки"? Я вже давно колекціоную фольклорних історій та народні пісні з мого рідного графства Суссекс. Тож коли FAINA запитала, чи хочу я бути причетною до перекладу українських казок англійською мовою, я подумала, що це чудова нагода провести порівняння порівнянням. Які теми та ідеї є універсальними для народних оповідань? Що є унікальним саме для українського фольклору?

  Моя улюблена частина проекту - окрім того, коли я вперше отримую історію - це коли я досягаю до того моменту, коли текст вже не звучить як сухай переклад, він набуває природних виразів з англійської мови. Зазвичай для цього мені потрібно кілька редагувань, щоб казка почала звучати, як мій внутрішній голос".

  Источник:

  Новое на сайте
  Share