6 августа

  Стань учасником Dutch Design Week 2019

  PROSTIR86 – дизайн-платформа, яка презентує обрані українські дизайн продукти у всьому світі. Наші куратори обирають найкращі предмети меблів, одяг, аксесуари, та створюють міцну дизайн-спільноту талановитих людей, якісних брендів та щасливих покупців нашого інтернет-магазину.

  Тиждень Голландського Дизайну — це найповажніша подія в галузі дизайну та інновацій в північній Європі. Щороку тиждень відвідують понад 300 000 фахівців та зацікавлених осіб. Представники всіх провідних світових медіа та креативних індустрій приїжджають до Ейндговену в пошуку талантів та нових ідей.

  Виставка покаже як українські митці та дизайнери співіснують з Землею, сприймаючи її як Мати, Коханку, джерело натхнення, радника та співучасника злочину. Проект «Ukraine: Affair with Earth» намагається переосмислити зміст українських ремесел та перенести фокус з кінцевої продукції на процес, який базується завдяки критичному мисленні. Вибір матеріалів, локальне виробництво, екологічність та стосунки з «міфічною» істотою стають головними опорними точками.

  Багата українська міфологія і традиційні язичницькі ритуали, засновані на рівноправному співіснуванні між людиною та природою, починають нову дискусію про місце людини на планеті Земля. Прикладом можуть слугувати спостереження та роздуми про явища Чорнобиля, де флора та фауна є показником, як впливає присутність та водночас відсутність людини на навколишнє середовище. Між іншим, на українській землі знову почали з’являтися деякі види тварин, які вважалися зниклими: коні Пржевальського наново мандрують в зоні відчуження.

  Проект «Ukraine: Affair with Earth» ставить питання про привілейоване становище людини в сучасному суспільстві над природою, водночас намагаючись кинути виклик вже добре налагодженій системі за допомогою дизайну, який створила місцева творча спільнота.

  Відбір конкурсних робіт: з 25.07.2019 до 25.08.2019

  Тема: Ukraine: Affair with Earth

  Категорії:
  - предметний дизайн
  - новітні матеріали
  - мода та текстиль
  - інновації та технології
  - соціальний дизайн

  Учасником може стати:
  - дизайнер або будь-яка творча людина,
  - український виробник або бренд, який тісно співпрацює з креативними індустріями і має унікальні об’єкти чи інноваційні технології,
  - європейська компанія (за умови співпраці з українськими дизайнерами).

  Фінансування: грошовий внесок учасника 500 євро (допускається співфінансування за рахунок партнерів).

  Куратори: Ольга Богданова, Олена Оранська, Даша Цапенко

  Координатор: Ігнатьєва Дарина

  Організатори: Art-East+Art-West та Prostir86

  За підтримки: Посольства України в Нідерландах, Українського інституту, Міністерства Закордонних Справ України

  Оголошення результатів: 30.08.2019

  Контакти: +38 063 623 8087, e-mail: [email protected]

  Більше інформації на сайті Prostir86

  Источник:

  Photo: Sarah Walker
  Новое на сайте
  Share