29 июня

  Інтер’єр апартаментів у Києві від студії дизайну FILD

  Проект інтер’єру: приватна квартира

  Площа: 82 кв.м.

  Дизайнер і координатор проекту: Ден Вахрамєєв

  Генеральний підрядник: Юрій Вахрамєєв

  Локація: RYBALSKY, Київ, Україна

  Дата завершення: Травень 2020

  Метою проекту було створення просторого, лаконічного інтер’єру, який відображав би світогляд власника в унікальному та завжди актуальному зовнішньому вигляді.

  Основна зона складається з невимушеного простору вітальні, обідньої зони, відкритої кухні і двох окремих входів на терасу.

  Вбудований багатофункціональний диванний блок у вітальні був виконаний місцевою меблевою компанією за розробленими ескізами нашої дизайн студії, яка зазвичай захоплюється об'ємними геометричними формами. Його двосторонній каркас забезпечує можливість приємного і практичного переміщення на кухню не залишаючи диван.

  Монолітний кухонний блок, зроблений з матово чорного FENIX NTM, створює ідеальний акцент у інтер’єрі квартири. Меблеві фасади від кухні до гардеробу ілюструють собою єдину лінію, що поєднує простір планування приміщення. Стандартні кухонні шафи були навмисно вилучені з дизайн-концепції для того щоб підкреслити легкість усієї меблевої секції.

  Вдало підібрані матеріали та поєднання текстур створюють привабливе, витримане сприйняття житла.

  До речі, усі елементи меблів, разом з 7-метровою суцільною гардеробною конструкцією, втілюють принцип повітряності як важливої дизайнерської ідеї оригінального проекту. Особливо уважний глядач з легкістю помітить, що примикання стіни, підлоги і меблевих конструкцій мають спільний елемент – тіньовий шов, який демонструє фундаментальний мінімалістичний підхід і виділяє загальні форми.

  Ванна кімната являє собою частково засклений цілісний куб з кахельного покриття і є головним елементом всього інтер’єрного проекту. Цікавим є те, що куб припіднятий над загальним рівнем підлоги і розділяє основну зону від спальні.

  Текстурна плитка Ceppo di Gre, що покриває усі поверхні у ванній кімнаті, включаючи підлогу, стіни та стелю, пропонує ідеальне оформлення для сантехніки в абсолютно монолітній конструкції. Елемент прозорого скла дозволяє візуально відкрити приміщення, зводячи до мінімуму шум, а водовідштовхувальні тканинні штори можна регулювати за допомогою пульта.

  Колірна палітра переважно складається з монохромних тонів. Сірі кольори у поєднанні з теплими приглушеними відтінками дуба надають тонке сприйняття спокою. Як зазначалося раніше, чорна кухня бере на себе головну відповідальність за внесок у кольорову гаму.

  Головна спальня розкриває істинну простоту. Конструкція ліжка в першу чергу була розроблена, щоб забезпечити її власнику бездоганність міцного сну. Основа матраца 2х2 метри пропонує необмежений вибір позицій для відпочинку. Добре збалансована прилегла зона ліжка розташована на різних рівнях для його мультифункціонального використання, а його занижена структура створена під впливом сучасного азіатського стилю.

  Контакти:

  м. Київ, Україна,

  вул. Саксаганського 89а / FILD Store

  тел: +38 095 413 56 56

  e-mail: [email protected]

  http://www.thefild.com/

  Источник:

  Фото: Андрій Безуглов
  Комментарии
  Всего комментариев 1
  1593507875
  Дякую команді Royal Design!!!! : )
  1
  Новое на сайте
  Share