25 апреля

  CARBONELL MIAMI: дизайн на рівні мистецтва

  Запрошуємо вас у місто на березі Атлантичного океану, знайоме всім приголомшливими панорамами, сучасними будівлями, відомими виставками. Розкіш — це одна з головних складових образу Маямі. Сьогодні редакція Royal Design представляє вам інтер'єр класу люкс у приголомшливому CARBONELL MIAMI.

  Елегантність що поза часом

  Розташований вздовж набережної Brickell Key, Carbonell Residence Miami виглядає як архітектурний шедевр, у якому гармонійно поєднується вишуканість з неперевершеним комфортом. Ця розкішна резиденція, розроблена Adriana Hoyos Design Studio, пропонує рідкісне поєднання інноваційного дизайну, найсучасніших зручностей і краєвидів культового горизонту Маямі що захоплює.

  Урочисто відкритий у 2023 році резиденція Carbonell у Маямі, де представлені вишукані вироби Maison Valentina, втілює неперевершену атмосферу елегантності, розкоші та витонченості, що є характерними рисами бренду. Хосе Антоніо Вільаміль, відповідальний за концепцію проєкт, пояснює, чому він обрав Maison Valentina одним із головних героїв цього проєкту. 

  ______________________________

  «Maison Valentina постійно постачає продукти, які виходять за межі звичайного, привертаючи увагу своєю характерною мовою дизайну та ексклюзивною привабливістю»

  ______________________________

  Переосмислення розкоші

  Продуктом, який команда обрала для створення головної ролі у ванній кімнаті Carbonell Residence Miami, стала раковина Darian Pedestal, сучасна, окремо стояча, розроблена з точним знанням технологій виробництва та матеріалів, від металоконструкцій до оббивки. Цей продукт Maison Valentina відповідає вимогам, які задає поняття «розкішна ванна кімната»‎.

  ______________________________

  «Найважливішими міркуваннями при оформленні ванної кімнати класу люкс є створення гармонійного поєднання розкоші, функціональності та особистого стилю. Це одне з найбільш використовуваних приміщень у житловому чи комерційному середовищі. Є деякі ключові елементи, які завжди враховуються. Раковина Darian Pedestal Sink ідеально відповідає цим вимогам»

  ______________________________

  Кожна деталь у Carbonell Residence була ідеально продумана, та створена, щоб надати мешканцям вишуканий досвід життя. З того моменту, як гість входить у великий вестибюль, прикрашений сучасним мистецтвом і пишною зеленню, його огортає атмосфера вишуканої розкоші та спокою.

  ______________________________

  Maison Valentina — це бренд меблів для ванних кімнат, спалень і шаф, який поєднує в собі функціональність з унікальним дизайном. Кожен виріб для ванної Maison Valentina виготовляється вручну з високоякісних матеріалів і збагачений найтоншими деталями. Дозволяючи клієнтам відчути свою справжню сутність та чуттєвий досвід.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share