21 марта

  Wooden Page: новий погляд на інтер’єрні винні полички

  Келих вина, затишний вечір з друзями або в колі сім'ї, невимушена бесіда, романтична вечеря, і все що завгодно може бути акомпанементом до келиха хорошого вина. Навіть у байдужих до алкоголю людей, скоріш за все, вдома є пляшка, чи не одна, на особливий випадок. 

  Давно минули ті часи, коли колекційні напої ховали в шафи та зачинені бари. І за скляні дверцята серванта також давно нічого не виставляють. Є ідеї набагато краще і сьогодні мова саме про них.

  ______________________________

  Дизайнерські винні полички — це чудовий спосіб не лише зберегти колекцію вина, але й створити особливу атмосферу в оселі

  ______________________________

  П’ять причин, чому варто використовувати дизайнерські винні полички

  Функціональність

  Винні полички можуть бути використані не лише для зберігання вина, але і як естетичний акцент вашого інтер'єру. Можна розмістити в кухні, їдальні, вітальні або навіть спеціальному винному погребі.

  Декоративний акцент

  Винні стелажі можуть стати відмінним декоративним елементом вашого інтер'єру. Завдяки оригінальному дизайну, цікавій формі та різноманітним кольорам — доповнять загальний стиль приміщення.

  Створення атмосфери

  Розміщення вина на поличках може створити особливу атмосферу в вашому будинку. Ви можете створити міні винний куточок зі зручними кріпленнями для келихів та освітленням, яке підкреслить вашу колекцію.

  Показ стилю

  Винні мінібари можуть відображати ваш особистий стиль та смак. Ви можете вибрати полички з дерева або інших матеріалів, які найбільше відповідають вашому інтер'єру.

  Практичність

  Винні полички — це не лише естетичний акцент, але й практичний елемент вашого інтер'єру. Вони дозволяють зберігати вино в оптимальних умовах, щоб ви могли насолоджуватися найкращими смаками та ароматами.

  Додайте стиль та елегантність вашому дому завдяки вдало підібраним поличкам. Створіть особливу атмосферу для насолоди вином разом з родиною та друзями. Допоможе в цьому майстерня Wooden Page — український виробник персоналізованих подарунків і сувенірів.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share