3 мая

  Колекція FAINA стане учасником на Венеційській бієнале 2019

  Вперше сучасний український дизайн буде представлено на Венеційській бієнале – колекція FAINA від Вікторії Якуши стане учасником проекту Venice Design 2019. Оригінальні предмети меблів та декору з українським культурним кодом можна буде побачити у Palazzo Michiel з 11 травня по 24 листопада 2019 року.

  Зі слів організаторів події, цього року до участі в експозиції були запрошені дизайнери, які впливають на розвиток галузі та надихають своїх колег в усьому світі. «Ми хотіли створити своєрідну «мапу» найактуальніших трендів у дизайні, зібрати тих, хто сміливо експериментує і відтворює нові сенси у предметах, щоб показати їх кращі роботи широкій аудиторії бієнале», – повідомила Анаїс Хамоуд, відповідальна за програму Venice Design. – «Колекція FAINA є саме такою, і ми щасливі, що Україна врешті представить світові своє бачення сучасного предметного дизайну».     

  «Отримавши запрошення ще восени минулого року, ми ретельно готувались, продумували концепцію, тож сподіваємось гідно представити український дизайн у Венеції», – ділиться Вікторія Якуша, авторка колекції живого українського дизайну FAINA. Щоб підкреслити джерело натхнення своїх робіт, яке Вікторія черпала у власному корінні – побуті та традиціях наших пращурів, дизайнерка вирішила представити предмети у землі. 

  «Коли у світі відбуваються потужні трансформації, навколо панує тотальна непередбачуваність та мінливість, природно що людина повертається до свого коріння. Саме з нього все й починалось, у ньому прихована сила», - вважає Вікторія Якуша.

  Окрім меблів та декору, відвідувачі Venice Design також побачать документальний фільм про першу дизайн-експедицію в Україну для світових гуру дизайну «Земля надихає», організовану командою Yakusha Design.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share