14 марта

  InterBuildExpo 2019: чого очікувати від виставки в цьому році

  З 19 по 22 березня в київському Міжнародному Виставковому Центрі відбудеться найбільша міжнародна будівельна виставка України InterBuildExpo 2019, в рамках якої онлайн-видання Royal Design виступає офіційним медіа-партнером. Протягом багатьох років виставка є беззаперечним лідером та ідеальною платформою для основних гравців будівельного ринку. Щорічно тут збираються професійні компанії, які представляють свою продукцію та послуги в сферах архітектури, будівництва, технологій, облаштування житла та ремонту. Саме на InterBuildExpo задаються тенденції галузі і вектори розвитку на цілий рік.

  Масштабі виставки в цьому році вражають, адже на експозиційні площі в 26 000 кв.м., яка буде займати всі три павільйони МВЦ та презентаційну площадку, свою продукцію та послуги пропонуватимуть 600 компаній та брендів. Також варто зазначити, що на цьогорічній виставці приймуть участь компанії з 13 країн світу, а саме: України, Казахстану, Туреччини, Білорусі, Польщі, Угорщини, Чехії, Румунії, Латвії, Італії, Франції, Нідерландів та Китаю. Також в рамках виставки InterBuildExpo на п’яти інтерактивних майданчиках відбудеться більше 40 ділових заходів для фахівців, серед яких майстер-класи, презентації, семінари, лекції і конференції від провідних експертів з України та інших країн світу.

  Вже декілька років поспіль в рамках InterBuildExpo потужною та надсучасною частиною виставки є програма ділових заходів, які проходять на спеціальних майданчиках.

  19-22 березня, павільйон №3, локація Міжнародна лабораторія архітектури – професійний комунікаційний майданчик для архітекторів та дизайнерів, де всі дні виставки проходитимуть презентації, майстер-класи, лекції найвідоміших архітекторів та дизайнерів України і світу, серед яких Кейс Донкерс (Cees Donkers), провідний архітектор-урбаніст м. Ейндховен (Нідерланди), Олена Фатєєва, засновник та керівник творчої майстерні Fateeva Design,  Наталія Олексієнко, керівник майстерні «Еволюційна Архітектура»,  Віргініюс Юозайтіс, архітектор (Литва),  Марко Полетті, архітектор (Італія), Анна Ескіердо, архітектор, директор проектної компанії АІММ, Сергій Казарянц, директор і головний архітектор Архітектурно-проектної компанії «Раден», Олена Булата, Interior Design Bureau by Alena Bulataya (Білорусь), Ігор Мартін та Ольга Новікова, Martin’s, Андрій Гутовський, архітектор, дизайнер та багато інших.

  19-22 березня, павільйон №2 та №3, локація Фестивалю будівельного сервісу – майстер-класи з якісного монтажу та використання будівельних матеріалів та конструкцій, презентації, лекції, семінари, демонстрації за тематиками: покрівля; вікна та світлопрозорі конструкції; двері; фарби, штукатурки, фасади; aсtive house. За кожною з тематик розроблено програму, яка одночасно проходитиме на спеціальних майданчиках всі дні виставки. Детальна програма заходу на сайті виставки www.buildexpo.kiev.ua

  Також рекомендуємо відвідати новий проект InterBuildExpo «Бізнес-простір», який об’єднує ряд ділових заходів різного формату за участю представників бізнесу та владних структур. Для обговорення важливих тем щодо розвитку територій, простір залучає спеціалістів будівельних та проектних організацій, представників уряду, професійних об’єднань, керівників органів місцевої влади та територіальних громад.

  Круглий стіл: «Перспективи впровадження будівельного інформаційного моделювання в Україні».

  19 березня, пав. №1, конференц-зал №1.

  Організатори: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Будівельна палата України.

   

  Case study: «Забудовник VS Держава»: хто на кого працює?

  20 березня, павільйон №1, конференц-зал №1.

  Новий формат! Що стає на заваді розвитку будівельної галузі та чому інвестори змушені відмовлятись від цікавих та складних проектів? Чому процес отримання дозвільних документів досі захаращений та забюрократизований? Чи можна «подружити» між собою низку реєстрів та як цифрувати процеси? Організатори: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», ВRDO. 

   

  Конференція: «Сучасне скло та склопакети у будівництві».  

  20 березня, павільйон №2, конференц-зал №9.

  Організатори: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Асоціація учасників ринку вікон та фасадів. 

   

  Форум Асоціації Міст України Із Сталого Розвитку Територіальних Громад.

  21 березня. павільйон №1, конференц-зал №1.

  Організатори: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і ЖКГ, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Будівельна палата України, Асоціація міст України. 

   

  Семінар: «Теплий та безпечний будинок з Алюпроф».

  21 березня. павільйон №2, конференц-зал №7.

  Використання архітектурних алюмінієвих систем  Алюпроф для комплектації сучасних будинків, а також системи пасивний будинок, протизламні системи класу  RC3, протипожежні системи. Організатори: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», компанія «Алюпроф».

  Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»

  Партнер виставки: Будівельна палата України

  Генеральний партнер: KATEPAL

  Технічний партнер: ALUPROF

  За підтримки: Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України, Союз архітекторів України.

  Режим роботи виставок:

  • 19 – 21 березня з 10:00 до 18:00

  • 22 березня з 10:00 до 17:00

  Офіційне відкриття:

  • 19 березня об 11:00, павільйон №1, Міжнародний Виставковий Центр.

  Більш детальну інформацію про InterBuildExpo та її програму заходів можна знайти на офіційному сайті, а також на сторінці в Facebook:

  www.buildexpo.kiev.ua

  https://www.facebook.com/InterBuildExpo/

  При замовленні запрошення на сайті www.invitation.kiev.ua - вхід безкоштовний!

  Источник:

  Новое на сайте
  Share