22 апреля

  Ексклюзивна колекція GAPTUVALNYA х ЦУМ Київ до Великодніх свят

  Український бренд сучасного етнічного одягу GAPTUVALNYA презентує ексклюзивну великодню колаборацію з ЦУМ Київ. Нова колекція включає декілька варіантів сорочок та суконь із вишивкою, орнаменти якої відтворені з аутентичних кептарика та припинки ХІХ століття. Традиційні зображення походять з Опільського етнорегіону: досліджувані зразки, що їх бренд взяв за основу, знаходяться в Музеї етнографії Національного заповідника «Давній Галич».

  • Tsum_Gaptuvalnya_1080x1350_2.B75n.jpg
  • Tsum_Gaptuvalnya_1080x1350_7.B758.jpg

  ______________________________

  «Ексклюзивна колекція GAPTUVALNYA х ЦУМ Київ, яка виходить напередодні Великодня, відсилає нас до нашого коріння і традицій, які передаються із покоління в покоління. Вбрання «капсули» створено для всієї родини та втілює в собі віру в диво»

  Коментує Ольга Чайка, директорка департаменту закупівель і ритейлу ЦУМ Київ

  ______________________________

  ______________________________

  «Поєднуючи глибокий зміст із поетичними наративами, ми додали в колекцію магічний елемент. У кожному вишитому орнаменті заховано одну квітку з п’ятьма пелюстками, щоб закликати власників виробів мріяти та вірити в дива. Знайома з дитинства гра — пошук квітки бузку, яку треба з’їсти, щоб виповнилося бажання, —  перетворюється на символ здійснених задумів, що завжди поруч»

  Розповідає засновниця бренду Наталя Гергелюк

  ______________________________

  • Tsum_Gaptuvalnya_1080x1350_4.B75F.jpg
  • Tsum_Gaptuvalnya_1080x1350_6.B75K.jpg

  Сорочки з натуральних матеріалів, створені GAPTUVALNYA, надають етнічним елементам гідне місце в сучасному житті — вони доречні як на свята, так і в повсякденні, в оточенні рідних та коханих людей. Обличчям кампейну нової колекції став актор театру та кіно, режисер Олексій Гнатковський, відомий українцям за однією з головних ролей у фільмі «Довбуш». На фото також з’явилася його родина — сини та дружина — та донька Наталі Гергелюк.

  Народжений в Івано-Франківську, бренд вишитого одягу GAPTUVALNYA оспівує самобутність аутентичної української вишивки. Створені багато поколінь тому традиційні візерунки мають в собі набагато більше, ніж суто естетичну складову, — це маніфест любові до українських традицій та цінностей. Саме зараз ця енергія потрібна українцям як ніколи: зв’язок із предками та усвідомлення власної ідентичності здатні надавати впевненості у майбутньому, дарувати надію та віру.

  Придбати речі зі святкової колаборації можна на 3 і 5-му поверхах ЦУМу та в онлайн-магазині tsum.ua

  • Tsum_Gaptuvalnya_1080x1350_3.B75N.jpg
  • Tsum_Gaptuvalnya_1080x1350_1.B75r.jpg
  • Tsum_Gaptuvalnya_1080x1350_9.B75R.jpg
  • Tsum_Gaptuvalnya_1080x1350_10.B75m.jpg

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share