1 октября

  Design Living Tendency 2021: три бренди, які варті уваги

  В київському виставковому центрі “Лівобережний” з 29 вересня по 1 жовтня відбулась головна щорічна виставка інтер’єру та тенденцій Design Living Tendency. В цьому році у виставці взяло участь понад 400 європейських та українських брендів з 9-ти країн світу. А павільйон площею 18 000 квадратних метрів відвідало понад 20 000 людей.

  Враховуючи те, що тренди в інтер’єрі формуються завдяки меблям, левова частка виставки була виділена для меблевих брендів. Одне з ключових завдань Design Living Tendency – познайомити дизайнерів та архітекторів з меблевими виробниками, їх можливостями та продукцією, а також можливість налагодити ділові контакти з важливими гравцями інтер’єрного ринку. Вже традиційно, в рамках виставки були представлені як давно зарекомендовані бренди, так і нові імена. Ми виділили три головних гравця виставки, меблі яких роблять інтер’єр якісний та сучасний, а їхня авторитетність складає значну конкуренцію для інших компаній.  

  FREEDOM

  Почнемо з головного меблевого гіганта в Україні – компанії FREEDOM. Будучи офіційним представником італійських, іспанських та німецьких фабрик меблів, світла, сантехніки, плитки, текстилю та декору в Україні, компанія займає топову нішу у цьому сегменті. На сьогоднішній день в активі компанії 12 шоурумів по Україні, а також 15000 реалізованих проектів. FREEDOM займається не лише продажом, але й пропонує комплексний підхід у вигляді допомоги з концепцією інтер’єру, починаючи від м’яких та корпусних меблів, закінчуючи елементами декору та текстилю.

  Окрім позицій представлених в шоурумах, клієнт може замовити вироби по каталогу, де представлені нестандартні меблеві конструкції з країн Європи. Таким чином, компанія може облаштувати не лише житлову площу, але й офісні та комерційні приміщення. А реалізацією проектів завжди займаються провідні архітектори, дизайнери та інші спеціалісти, які компанія FREEDOM спеціально залучає для надійної співпраці. Іншими словами, компанія обіцяє кваліфіковану допомогу на преміальному рівні.

  ZEGEN

  Однією з найбільших меблевих компаній в Україні є бренд ZEGEN, головний офіс якого базується в Черкасах. За більше ніж 10 років свого існування, компанія встигла отримати безліч нагород, визнання серед покупців, та прийняти участь в серії міжнародних виставок, серед яких й французька Maison&Objet. До створення меблів бренд підходить з особливою відповідальністю, адже для бренду важливо завжди бути в курсі всіх сучасних тенденцій та технологій, щоб максимально задовільнити побажання клієнта.

  Сильною стороною ZEGEN є взаємодія дизайну та функціоналу меблів. Також варто зазначити, що компанія використовує виключно натуральні матеріали. Асортимент виробів дозволяє вибрати меблі не лише для житлового сектору, але й для комерційного. Компанія використовує натуральний шпон дерева, надаючи їм натурального та оригінального зовнішнього вигляду. ZEGEN тісно співпрацює з сучасними дизайнерами, такими як Павло Вєтров та Андрій Могила, які створили такі культові моделі як OIIIY, GRID, INFAME, ASH i DUOO. 

  Tabooret Development

  Ще одна компанія, яка була представлена цього року на виставці Design Living Tendency – Tabooret Development. Відносно молода студія на ринку України з 2009 року, але за цей час встигла себе зарекомендувати не лише в нашій країні, але й за її межами. Компанія проектує та реалізовує виключно лаконічні та чисті інтер’єри, опираючись на основні принципи скандинавського дизайну. Як стверджують в компанії, головна їхня місія – це наповнення простору естетикою, змістом та функціональністю. А щоб проект реалізовувався продуктивно, з клієнтом працює керівник студії та старший архітектор.

  Окрім консультацій по дизайну та його розробці, Tabooret Development займається меблевим наповненням проектів, адже 80% інтер’єру – це меблі та устаткування. Для того щоб усі розміри сходилися, а матеріали відповідали очікуванням, більшу частину меблевого обладнання вони виготовляють самостійно на власному цеху. Таким чином, клієнт отримує індивідуальні вироби за найкращою ціною, яку завжди можна регулювати вибором відповідного матеріалу, зберігаючи задуманий конструктив. Варто зазначити, що їхні меблі були високо оцінені на виставці в Італії та прикрашають інтер’єри в Амстердамі.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share