18 марта

  Помаранчевий: тепло сучасного житлового простору від Essential Home

  Помаранчеві тоні середини сторіччя

  Вітальня — це серце будинку, саме тому вибір меблів та освітлення для цієї зони є таким важливим. Цей помаранчевий проєкт демонструє вітальню середини сторіччя, що наповнена теплом та яскравими тонами. Бездоганна гармонія предметів DelightFULL та Essential Home демонструє ідеальне поєднання стилю та витонченості, робить інтер'єр живим, приємним та затишним. 

  PHILIP LONG CENTER TABLE

  Чудове поєднання геометричної точності та органічної елегантності. Виготовлений повністю з дерева та ретельно відполірованого каміння, його кругла верхня частина витончено лежить на м'яких ніжках органічної форми, демонструючи неодмінну красу високоякісних матеріалів. Шедевр цієї майстерності бездоганно поєднує дизайн найвищого рівня з індивідуальним підходом до роботи.

  ERNEST SIDE TABLE

  Золоті деталі, невеликий, але ефектний елемент, який формує індивідуальність вашої вітальні. Представляємо столик Ernest, скульптурний металевий шедевр, натхнений культовим італійським дизайном. Додайте металеву обробку, дерево або камінь, щоб створити універсальний виразний предмет, який буде відображати вишуканість вашого будинку.

  BOTTI SIDE TABLE

  Витончений бічний столик середини століття має характерний декоративний елемент, який втілює міцний зв'язок між Essential Home та DelightFULL. Черпаючи натхнення у популярної люстри Botti, вона може похвалитися унікальним дизайном. Бувши стильним та практичним, бічний столик Botti зберігає легку конструкцію, що забезпечує універсальність вашого простору.

  BEVERLEY SIDE TABLE

  Виготовлений як щось більше, ніж просто предмет меблів, бічний столик Beverley є скульптурним шедевром із цільного каміння. Черпаючи натхнення в культовому італійському дизайні та архітектурі, цей художній витвір від Studiopepe випромінює унікальну елегантність, що робить його ідеальним виразом для будь-якого дизайнерського проєкту.

  PERRY DINING CHAIR

  Дана дизайну середини минулого століття, це міцне крісло виготовлене з твердої деревини волоського горіха з розкішними м'якими подушками. Універсальний і позачасовий, він чудово впишеться в спальню або офісний куточок, поєднуючи елегантність із сучасною функціональністю.

  MATHENY SNOOKER SUSPENSION LAMP

  Цей проєкт може похвалитися особливою співпрацею з брендом DelightFULL. Головним акцентом їдальні, безсумнівно, є підвісний світильник Matheny Snooker, який створює розкішний штрих і бездоганно гармонує з яскравими помаранчевими акцентами у просторі.

  DONNA TABLE LAMP

  Зустрічайте, Donna — втілення розкоші у дизайні освітлення. Деталі ручної роботи на плафоні випромінюють голлівудський гламур, що робить його ексклюзивним та вишуканим дизайном DelightFULL. Елегантна настільна лампа Donna легко вписується у будь-який простір. У цій вітальні Donna ідеально доповнює атмосферу, гармоніюючи з яскравим снукерним світильником Matheny.

  ___________________

  Essential Home

  Втілення богемного ретро-дизайну

  Сучасні лінії середини століття поєднуються з важливими історичними посиланнями з 30-х і 60-х років. Гармонія чоловічого та жіночого, класичного та сучасного, високого та звичайного є неодмінною частиною почуття стилю бренду. Essential Home працює з різними атмосферами, які виражають елегантність та розкіш.

  Виготовлені завдяки використанню високоякісних матеріалів, предмети Essential Home мають сучасний підпис середини століття, яка робить їх непереборною для всіх нас. Бренд має намір створити подорожі в годині через сильну конотацію приголомшливої ​​епохи між 30-ми та 60-ми роками, тому продукти компанії являють собою справжнє.

  _________________

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share