25 июня

  Капсульна колекція Тіни Кароль х Home me

  На даху київського ЦУМу відбулася презентація капсульної колекції постільної білизни, яку нещодавно випустила Тіна Кароль разом із Олександрою Дергоусовою – засновницею українського бренду Home Me. Наразі колекція представлена на 5 поверсі ЦУМа у відділі Home&Gifts.

  Капсульна колекція містить постільну білизну з повітряного органічного бамбуку в білому та бежевому кольорах як втілення легкості, витонченості та любові до себе. 100% натуральна, гіпоалергенна та ніжна – вона забезпечує циркуляцію повітря, дарує комфорт тілу та допомагає відновленню. А розкішні шовкові наволочки Home Me and Tina Karol в шістьох стильних кольорах дарують ефект турботливого догляду під час сну та дбають про відсутність заломів на обличчі, що запобігає появі зморшок та посічених кінчиків волосся.

  «Колекція Home Me and Tina Karol – про сучасну жінку, яка у шаленому життєвому ритмі залишається неймовірною. Вона про силу та енергію. Про природну красу. Про любов до себе, здоровий сон та корисні звички, що приносять гармонію в життя», – коментує Олександра Дергоусова.

  «Якщо ти ставишся до свого тіла дбайливо – воно відповідає тобі взаємністю. Тому для відпочинку я обираю лише натуральну та красиву постіль з ніжного бамбуку та розкішного шовку. Це один із кращих проявів любові до себе», – коментує ідею створення колекції Тіна Кароль.

  «Наша нова колекція не лише про постіль, яка створена для задоволення та краси, вона про справжню жіночу силу. Про дбайливу турботу та любов до себе, про вміння бачити прекрасне і оточувати себе ним. Адже там, де жінка натхненна та наповнена – вона розквітає і несе цю енергію у світ. А світ обов’язково відповідає їй взаємністю! Постіль із колекції Home Me and Tina Karol створена нами для жінок, що у шаленому щоденному ритмі дбають про себе та обирають найкраще. Бо знають, що вони справді цього варті», – доповнює Олександра Дергоусова, засновниця бренду Home Me.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share