31 января

  INTERIOR MEBEL 2019: чого очікувати від виставки у цьому році

  Незабаром в Києві відбудеться восьма виставка INTERIOR MEBEL, яку галузеві фахівці, виробники меблів, освітлення та декору називають найважливішою подією року. Виставка являє собою ідеальну платформу для презентації останніх трендів, нових колекцій та інноваційних проектів. Для європейських виробників це хороша можливість вийти та закріпити свої позиції на українському ринку. Ми спеціально зібрали для вас найважливіші моменти майбутньої виставки, щоб ви краще розуміли, чого очікувати від виставки в цьому році.

  На виставці INTERIOR MEBEL, яка відбудеться з 6 по 9 лютого в київському МВЦ, особливий акцент буде зроблено на кухонному просторі, меблях для ванної кімнати, сантехніки, елементах оздоблення інтер’єру, кераміці, дверях і покритті для підлоги. Це дасть можливість найпрестижнішим галузевим виробникам представити високоякісну продукцію великій кількості людей, яка щорічно відвідує виставку. Для порівняння в 2018 році свої колекції представили 187 компаній з України, Польщі, Чехії, Італії, Німеччини, Франції, Великобританії, Іспанії та Португалії. Серед експонентів були присутні такі світові лідери зі сфери дизайну інтер’єрів, як Gianfranco Ferre Home, Roche Bobois, Aster Cucine, Minotti, Poliform, Gamma, Swan, Marazzi та інші. Що стосується показників відвідуваності, вони також зросли до позначки 14 225 людей, серед яких 24% - дистриб’ютори і шоуруми, та 28% - дизайнери і архітектори. Згідно показників динаміки, в цьому році масштаби обіцяють бути більшими.

  INTERIOR MEBEL в одному просторі збирає разом дизайнерів, архітекторів, дистриб’юторів, власників меблевих салонів і кінцевих споживачів, що робить виставку унікальною платформою для розвитку комерційних можливостей. А численні конференції, воркшопи та лекції підкреслюють стратегічне значення бізнесу та культури. В рамках цьогорічної виставки відбудуться такі важливі конференції та заходи.

  Програма виставки INTERIOR MEBEL 2019

  Купити квитки на виставку: INTERIOR MEBEL

  Більше інформації про виставку та організаторів, дивіться на сторінці Facebook: Интерьер Мебель

  Источник:

  Новое на сайте
  Share