15 сентября

  В ЦУМ відбулось довгоочікуване відкриття нового ресторану Milk Bar

  На 7-му поверсі ЦУМ відбулось довгоочікуване відкриття нового ресторану – Milk Bar TSUM. Гостей очікує розширене меню з вже улюбленими та зовсім новими блюдами, серед яких TSUM Burger, десерти, коктейлі та, звісно, простора, утопаюча в зелені, тераса з краєвидом на Хрещатик.

  Важливо також відзначити, що меню нового Milk Bar відрізняється від меню існуючих ресторанів сім’ї. Головне блюдо, заради якого варто прийти в Milk Bar TSUM – піца! Під керівництвом бренд-шефа мережі, Айзека Корреа, тут готують 8 видів неаполітанської піци в американському стилі. Обов'язково варто спробувати піцу Over Cheesy з сиром і броколі, Fig&Pig з інжиром, помідорний салат і Кі Лайм з соусом із маракуйї, які готують і подають лише тут. Десерти можна замовити з собою або продегустувати на літній терасі під час бранчу в компанії улюблених коктейлів з Dogs&Tails.

  У дизайні нового Milk Bar збережені основні впізнавані елементи стилю та фірмовий блакитний колір. У закладі встановлені: відкриті зони кухні, цех з приготування піци, великий бар і кондитерська вітрина. Біля входу гостей зустрічає величезне блакитне дерево – творіння рук талановитого декоратора з Одеси – Ані Бахонько. За дизайн нового ресторану, як і попереднього, відповідав Денис Беленко. Головним завданням було вдихнути в проект, якому вже майже 7 років, нове життя, зробити його більш сучасним і функціональним, але при цьому зберегти неповторну атмосферу першого Milk Bar на Шота Руставелі.

  Milk Bar TSUM – це вже третій заклад в родині Milk Bar і четвертий проект у сім’ї ресторанів, серед яких Dogs&Tails і Good Girl.

  Milk Bar TSUM працює щодня з 10:00 до 23:00.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share