21 июня

  Концерт симфонічного оркестру під відкритим небом в Києві

  На майданчику перед Національним музеєм історії України відбувся грандіозний безкоштовний концерт класичної музики «Класик пікнік. Симфонічний», що є частиною благодійного фестивалю «Відкрита музика міста». Захід зібрав декілька тисяч киян та гостей столиці, представників бізнесу, дипломатів та українських зірок. Організатором заходу виступив благодійний фонд «Відкрита музика міста», а авторство проекту належить Марії Дідковській, яка максимально старається навчити українців любити мистецтво та світову класику.

  Усі, за доброю традицією, розташувалися не лише на стільцях біля сцени, а й насолоджувались класикою, зручно вмостившись на пледах розстелених на газоні. Для дітей працював ігровий майданчик, а гості могли втамувати спрагу охолоджуючими напоями у барах партнерів.

  Під час кожного із двох відділень концерту Kyiv State Symphony Orchestra під орудою Луїджі Гаджеро зривав неймовірну хвилю оплесків від глядачів. Особливе захоплення аудиторії викликало виконання добре відомих творів Йозефа Гайдна, Фрідріха Генделя та Йогана Себастьяна Баха. Знайомили гостей із програмою ведуча Мар’яна Головко та музичний критик Любов Морозова.

  «Наш симфонічний концерт особливий, адже така велика кількість музикантів, така велика сцена і такий потужний звук на відкритій місцевості без відповідної акустики потребують особливої підготовки. Луїджі Гаджеро, навіть, створював для нас необхідне аранжування деяких композицій. Тому надзвичайно приємно було чути овації та позитивні відгуки від гостей, яких цього разу було надзвичайно багато», – розказала автор проекту Марія Дідковська.

  А тим часом, організатори, партнери та благодійний фонд «Відкрита музика міста», уже розпочинають підготовку до наступного концерту «Класик пікнік. Українська поема», який відбудеться 24 серпня у День незалежності України.

  Нагадаємо, що перший у цьому році концерт «Класик пікнік. Сінема» відбувся 14 червня у парку імені Тараса Шевченка, де творча майстерня Мирослави Которович та камерний ансамбль «Артехатта» подарували гостям свята майже 2 години надзвичайно красивої музики, виконавши саундтреки із фільмів Фредеріко Феліні, Стівена Спілберга, Квентіна Тарантіно та Сергія Параджанова.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share