15 октября

  Нова колекція Jimmy Choo в ЦУМ

  Колекція Осінь-Зима 2019 Jimmy Choo натхненна новим образом героїні нашого часу: амбітна, захоплена і пристрасна, вона залишається незмінним ідеалом для бренду. Жіноче взуття та аксесуари з нової колекції вже представлені в корнерах Jimmy Choo на 1 і 2 поверхах центрального універмагу.

  У колекції осінь-зима 2019 використовується скорочений варіант монограми Jimmy Choo як відображення естетичних кодів бренду. Переплетення букв J і C з чіткими контурами служить нагадуванням про його ролі і покликання. Монограма присутня на всіх моделях колекції, будь то в якості ювелірної прикраси на напівчоботах MINORI або в передній частині сандалій LEXICA, у вигляді графічного гравіювання на туфлях-човниках LOVE або різьблення на підборах і халявах високих чобіт.

  «Я б хотіла, щоб абсолютно всі наші творіння викликали відгук і носили позачасовий характер. Ми пишаємося нашим минулим і дорожимо їм. Наша нова монограма віддає данину нашій історії, а також багатогранній ідентичності бренду та жінці Jimmy Choo. Ми цінуємо минуле, але в той же час завдяки актуальним віянням радіємо оновленню. Ця колекція присвячена героїні нашого часу, яка зберігає пам'ять про минуле, переймаючи його досвід, але і прагне до невпинного розвитку. Вона динамічна, смілива, грайлива і сучасна», – Сандра Чой, креативний директор Jimmy Choo.

  Королівська велич як джерело натхнення природним чином наштовхує на думку використовувати ювелірні прикраси для вечірніх образів: таким чином, народжується серія стильних моделей з вишивками або прикрасами-обманками. Одним із прикладів застосування ювелірних прикрас у взутті стають півчобітки LJYA з матеріалу стрейч і культові оксамитові туфлі-човники LOVE: дует незвичайних вечірніх туфель в стилі декаданс. Їх щиколотки прикрашені вишивками з дорогоцінних кристалів, що відтворюють зразки різних історичних стилів.

  Аксесуари активно беруть участь в створенні історій наших моделей. Відкриває нашу славну сагу VARENNE. Завдяки подвійний ідеології – сучасної героїні Великобританії і образам зі світу кінного спорту – VARENNE стає благородною надійної моделлю для сучасної жінки, яка дозволяє їй впевнено стояти на ногах в бурхливому потоці життя. VARENNE пронизана духом британських традицій на стику бездоганної майстерності й актуальних віянь аристократизму і анархії. Представлена ​​трьома варіантами (крос-боді, сумка, яка носиться на плечі і боулер), VARENNE – це майбутня класика, яка демонструє вправні навички Jimmy Choo в створенні престижних дизайнерських аксесуарів.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share