12 мая

  Масштабний проєкт: небо України засяяло в сотнях променів

  В Україні пройшла акція під хештегом #стопкультурнийкарантин, в рамках якої небо у багатьох містах країни підсвітили променями.

  Вночі сотні світлових променів осяяли небо над містами України. У такий спосіб представники креативної індустрії вирішили закликати владу до розробки спільного плану виходу з карантину для сфери культури. Подія об’єднала не тільки більшість головних діячів галузі, але й привернула увагу жителів міст, де вона проходила.

  Проєкт #стопкультурнийкарантин реалізований силами і коштами гравців ринку менше ніж за 5 днів. У цей короткий строк до акції доєдналися понад 25 міст України. Аби «промені» помітили, організатори задіяли 5400 світлових приборів, що засяяли, зокрема, на 15 знакових локаціях Києва: Співоче поле, Маріїнський парк, Андріївський узвіз, Поштова площа, Арка Дружби народів та інші.

  Креативна галузь налічує сотні спеціалізацій та професій, без яких не уявити культурне життя країни сьогодні. Проте Уряд України досі не має дорожньої карти виходу з карантину для понад 250 000 діячів індустрії — артистів, акторів, музикантів, балетмейстерів, організаторів заходів, технічного персоналу світла, звуку та сцени, декораторів, квиткових операторів.

  Нас побачили, тож чекаємо від влади кроків назустріч!

  Таким чином працівники індустрії культури вирішили привернути увагу до проблем, які виникли через карантин.

  Нас побачили, тож чекаємо від влади кроків назустріч! 

  До флешмобу приєдналися 20 міст, серед яких: Харків, Львів, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Одеса, Чернігів, Ужгород, Тернопіль, Рівне, Полтава.  

  Источник:

  Новое на сайте
  Share