4 апреля

  Виставка Лани Кауфман на ARTEXPO NEW YORK

  Редакція Royal Design та читачі нашого журналу можуть вважати Лану Кауфман доброю приятелькою. Ця талановита художниця, чарівна жінка і чудова мама трьох дітей на вперше на сторінках видання.

  Створюючи свої полотна, Лана використовує різні техніки та матеріали (олія, акрил, туш). Завдяки любові художниці до яскравих і чистих кольорів, її картини легко впізнавані на будь-якій виставці. І цього разу Artexpo New York.

  Artexpo New York — це поважний ярмарок, який позиціює себе як найбільша у світі виставка образотворчого мистецтва. Флеш-івент від Redwood Media Group проводиться щороку у квітні. 

  ____________________

   «Завжди хочу говорити про Україну та представляти нашу країну найкращим чином»

  Лана Кауфман

  ____________________ 

  Лана Кауфман представила свої роботи на Artexpo New York, частина з вторгованих коштів будуть передані на потреби дітей України, а саме в Національну Спеціалізовану дитячу лікарню ОХМАТДИТ.

  С початком війни Лана переїхала до Америки, в штат Техас, працює там, і американці вже знайомі з її творчістю завдяки виставці «Лана Кауфман: Війна крізь квіти», яка проходила в рамках Art Basel Miami Beach.

  ____________________

  Українська художниця Лана Кауфман майстерно поєднує своє глибоке занепокоєння кризою в Україні зі своїм мистецьким талантом, створюючи роботу, яка вражає візуально та є одночасно емоційно резонансною

  ____________________

  • IMG_1051.B7F9.jpeg
  • IMG_1052.B7Fd.jpeg

  На Artexpo New York були представлені оригінали картин з Київських Віденських балів. Де Лана завжди представляла свої роботи, отримала титул королеви благодійного балу в Києві  та корону.

  ____________________  

  «Для мене це знакові картини, з дитинства я мріяла танцювати, але через різні причини не складалося. Тому мої роботи з Київських балів та корона — це дуже особливі речі»

  Лана Кауфман

  ____________________ 

  Приємно, що талановиті українці та українки, яких війна змусила переїхати, достойно представляють Україну в інших країнах. Ми бажаємо Лані творчих успіхів та сподіваємося дуже скоро побачити її роботи в Україні.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share