19 октября

  EMERGING ART IN UKRAINE – перша книга про новочасне мистецтво України від Люсії Бондар та Анни Аветової

  «EMERGING ART in Ukraine / НОВОЧАСНЕ МИСТЕЦТВО в Україні» – перше повноцінне видання про сучасне молоде мистецтво в Україні, розвиток якого відбувся в останні роки.

  Яке воно, новочасне мистецтво України? Видавництво CP PUBLISHING спільно з артагенцією TUASHO випустило першу добірку робіт молодих митців

  Новочасне мистецтво України вперше зібрано в книзі видавництва CP PUBLISHING

  EMERGING ART IN UKRAINE – перша книга про новочасне мистецтво України від Люсії Бондар та Анни Аветової

   «EMERGING ART in Ukraine / НОВОЧАСНЕ МИСТЕЦТВО в Україні» – перше повноцінне видання про сучасне молоде мистецтво в Україні, розвиток якого відбувся в останні роки. Авторками книги є Люсія Бондар, засновниця видавництва CP PUBLISHING, та Анна Аветова, артекспертка та кураторка, засновниця артагенції TUASHO. 

  Проєкт демонструє світу українських талантів нового часу, які виросли і як особистості, і як творчі одиниці разом із нашою країною епохи незалежності. Книга охоплює різноманітні художні роботи: живопис, колаж, digital art, фотографія, скульптура, текстиль. Поряд із роботами читач знайде інформацію про біографію художників, а також відповіді на питання – що для них мистецтво та звідки вони беруть натхнення, про прояв національної ідентичності в роботах, зміни у творчості під час війни і, звісно, про надію – майбутнє українського мистецтва. 

  Авторка, видавчиня, Люсія Бондар:

  «Створюючи цю книгу, ми вкотре переконалися, наскільки багато талановитих молодих митців в Україні, наскільки вони широко мислять, мають яскраво виражений індивідуальний стиль. Звісно, нині емоційно складно створювати гарні проєкти книжок, але ми маємо воювати на всіх фронтах, зокрема й культурному. Як видавчиня я хочу подякувати всім учасникам проєкту за те, що в ці важкі часи ми змогли створити такий якісний і затребуваний для культурних індустрій продукт».

  З початком війни світ змінився, як і кожен із нас.

  Авторка, арткураторка, Анна Аветова

  «Саме зараз відбувається історичний розквіт нашої культури. Саме цей період і ці молоді автори стануть точкою відліку новочасного мистецтва в Україні. З початком війни світ змінився, як і кожен із нас. Це, звісно, вплинуло на мистецтво. Більшість художників розкрилися зовсім по-іншому: у своєму стилі, але гостріше та глибше. Ми вирішили не змінювати концепцію книги, оскільки вона про митців та їхню творчість. Проте додали декілька воєнних робіт кожного автора, щоб глядач мав змогу дослідити, як травматичний досвід вплинув на художників, і зафіксувати їхні рефлексії, почуття та емоції».

  Коментує Олександр Соловйов, куратор проєктів сучасного мистецтва Мистецького арсеналу:

  «Значення видавничого проєкту EMERGING ART in Ukraine насамперед у тому, що це одна з перших спроб системного вибору авторів і творів, який здатний виявити основні тенденції у сучасному українському мистецтві саме в гарячій точці його розвитку. Незважаючи на неминучу суб’єктивність кураторського вибору – це своєрідне «симптоматичне дзеркало» вподобань і захоплень художників, які з’являються, стверджуються на актуальній артсцені».

  Більшість художників розкрилися зовсім по-іншому: у своєму стилі, але гостріше та глибше.

  «Саме зараз відбувається історичний розквіт нашої культури. Саме цей період і ці молоді автори стануть точкою відліку новочасного мистецтва в Україні."

   Книга охоплює різноманітні художні роботи: живопис, колаж, digital art, фотографія, скульптура, текстиль.  

  На обкладинці: «Бачити», Тарас Гайда

  Придбати видання можна за телефоном (месенджери): +38 099 775 47 19 

  Або в Instagram (DM): @cp_publishing

  @cp_publishing -   Видавництво


  @luciabondar - Видавчиня

   допомога в ПР

  Источник:

  Новое на сайте
  7 декабря
  Фільм «Реальне кохання» святкує 20-річчя й повертається на великі екрани у відновленій версії 4К Фільм «Реальне кохання» святкує 20-річчя й повертається на великі екрани у відновленій версії 4К
  6 декабря
  ПРЕЗЕНТАЦІЯ: КИЇВСЬКІ КАШТАНИ У КОЛЕКЦІЇ JEWELRY LAB ПРЕЗЕНТАЦІЯ: КИЇВСЬКІ КАШТАНИ У КОЛЕКЦІЇ JEWELRY LAB
  5 декабря
  Паблік ток головного редактора ELLE Україна Соні Забуги та засновниці AISENBERG Denim Тані Федосєєвої Паблік ток головного редактора ELLE Україна Соні Забуги та засновниці AISENBERG Denim Тані Федосєєвої
  1 декабря
  The Carpathians: Віка Адамська презентує зимову капсулу The Carpathians: Віка Адамська презентує зимову капсулу
  Показать еще
  Share