20 августа

  День Незалежності: чого очікувати від «Ходи Гідності»

  Стали відомі подробиці підготовки ходи до Дня Незалежності України. Так, згідно програми яку підготували для нас зіркові режисери Алан Бадоєв та Олена Коляденко, в рамках масштабного дійства будуть виступати п'ять оркестрів, українські зірки світової оперної сцени, 18 піаністів і народні артисти України.

  «Ми відійшли від ідеї дорогих, масштабних декорацій і спеціальних конструкцій на Майдані, змістивши акценти на людей - їхні вчинки, історії і долі, про які повинна дізнатися вся країна. Найдорожчим на День Незалежності буде людина – наші талановиті співвітчизники, які приїдуть з усіх куточків України та світу для того, щоб привітати свою державу», - коментує режисер Алан Бадоєв.

   

  «День Незалежності - це наша з вами історія і ця історія не про силу, а про людей. Ми хочемо показати не танк, а танкіста. Не літак, а його пілота. А разом з ними поруч вченого, лікаря, спортсмена, художника, музиканта – людей, що створюють історію нашої держави», - додає режисер-постановник Олена Коляденко.

   

  Участь у події також візьме ONUKA – Ната Жижченко співатиме в урочистій частині заходу, а саунд-продюсер гурту Євген Філатов (відомий також як The Maneken) спродюсує музику до однієї з частин урочистої події.

  «Я дуже вдячна Алану Бадоєву за запрошення взяти участь у «Ході Гідності», для мене це дуже велика честь. Особливо зважаючи на концепцію заходу, де людина, а не техніка займає центральне місце. Я сподіваюсь, що хода дійсно стане найяскравішою подією року у культурному житті України», - каже ONUKA.

  Наразі відомо, що у «Ході Гідності» також візьмуть участь відомі на весь світ оперні співаки Андрій Романенко та Євген Орлов (Лауреат конкурсу Пласідо Домінго, соліст Берлінської державної опери), оперні співачки Оксана Крамарева (Лауреатка конкурсу Пласідо Домінго «Опералія») та Анжеліна Швачка. Спеціальним гостем події стане легендарний український композитор Мирослав Скорик.

  Режисер каже, що в процесі підготовки програми був вражений талантами і здібностями всіх тих людей, що задіяні у події. «Ми здатні на грандіозні речі, коли об'єднуємо нашу енергію разом», - додає Бадоєв.

  Інші подробиці програми стануть відомі згодом, а в даний момент проходять щоденні репетиції. Відомо, що «Хода Гідності» запланована на ранок 24 серпня.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share