1 декабря

  The Carpathians: Віка Адамська презентує зимову капсулу

  Новий дроп бренду VIKA ADAMSKAYA,  натхненний красою і силою українських Карпат

  Той, хто хоча б раз бував в українських Карпатах, знає та відчуває силу цих гір.


  Той, хто хоча б раз бував в українських Карпатах, знає та відчуває силу цих гір. Неймовірні місця, природа прекрасна у кожному своєму прояві, незабутня енергетика, своєрідна містичність, гармонія, спокій та велич… Можна безкінечно довго описувати всю красу Карпат. Ці гори не відчувають часу – вони, вічні, та дарують натхнення і силу людям з відкритим серцем. 

  Цього зимового сезону новий дроп присвячено саме українським Карпатам

  Капсула під назвою The Carpathians пропонує стильний зимовий гардероб, сучасний та продуманий у кожній деталі.  Малюнок з горами також з’являється на комфортних худі у формі принта та вишивки тон у тон. Базою колекції є теплі картаті сорочки, спортивні костюми та лонгсліви із легінсами, які можна носити як у горах так і в місті взимку – цей тренд нам активно демонструють голлівудські селебріті, виходячи у місто в лосинах та оверсайз светрах. 

  The Carpathians пропонує стильний зимовий гардероб, сучасний та продуманий у кожній деталі.

  Серед аксесуарної групи можна виділити «дуті» чобітки із запатентованою технологією підошви ice track, створені у співпраці із брендом Emmelie Delage. Також до дропу увійшли теплі шкарпетки, шапки біні, шарфи, пляшечки для напоїв та пледи із принтом The Carpathians, які можна носити як пончо, або ж використовувати як home декор. Окрема любов – особливий трав’яний чай, створений VIKA ADAMSKAYA для тих, хто особливо цінує в Карпатах – тепло, затишок та життя в моменті. 

  Верхній одяг представлений класичними пуховиками, які оздоблені підкладкою із принтом у гори та акцентним коміром блакитного кольору. 

  Неймовірні місця, природа прекрасна у кожному своєму прояві, незабутня енергетика, своєрідна містичність, гармонія, спокій та велич…

  Фото: Лоліта Шарун

  Стиль: Діана Онацька

  Модель: Ольга Голінка (Ego Models)

  Гафер: Денис Беліков

  Beauty: Діана Коваль

  Production: Fashion Office

   

   

   

   


  https://adamskaya.com/ 

  Источник:

  Новое на сайте
  Share