28 ноября

  TAYANNA відроджує мистецтво спілкування листами

  Сучасні технології все більше зводять до мінімуму наші вміння писати від руки. Сьогодні звичні для нашої молодості ручки з пером та думки, викладені на аркуш паперу замінили бездушні гаджети. Але пригадайте, які приємні емоції в нас викликали очікування листа, а також процес написання відповіді. Погодьтесь, що давно забуте захоплення, сьогодні стало більш особливим і мабуть, найромантичнішим видом спілкування.

  Ні для кого не таємниця, що співачка TAYANNA достатньо романтична особистість. Тексти її пісень, відеокліпи і те, як вона спілкується з оточуючими викликають розчулення та милу усмішку. Артистка часто спілкується зі своїми прихильниками, які пишуть їй в соцмережах кожного дня. На жаль, через велику кількість листів, вона фізично не встигає відписувати, адже отримує їх зі всього світу. Але, співачка вирішила оригінально вийти з цієї ситуації, коли листи губляться, і відписувати своїм прихильникам за допомогою ручки та аркуша паперу. Тепер в кожного з нас є унікальна можливість отримати в своїй поштовій скриньці лист, особисто написаний співачкою.

  «Мені пишуть люди з різних країн, різного віку, чоловіки і жінки. Вони діляться своїми успіхами, розповідають про своє життя, повідомляють радісну новину про те, як познайомилися зі своєю другою половинкою і як танцювали перший весільний танець під мою пісню, як діти зробили перші кроки, довіряють свої переживання. Продовжувати я можу нескінченно. Отримуючи такі історії, я відчуваю себе частинкою життя цих людей, а вони стають частиною мого творчого світу. Для того, щоб бути ближче до всіх, я вирішила у вільний час відповідати листами, написаними особисто від руки. Мені здається, в цьому є якась магія і цінність спілкування.  Це такий діалог, який ведеться повільно і довго, але не переривається, а в електронних листах мені замало простору для індивідуальності, мало місця для душі», - коментує TAYANNA.

  Стати учасником посткросингу з TAYANNA дуже просто. Для цього потрібно відправити свій лист на адресу, яку співачка залишила в себе на сторінках Facebook та Instagram, і очікувати на її відповідь найближчим часом.

  Свої листи відправляйте на адресу:

  м. Київ, 01033

  вул. Жилянська, 30а., офіс, 57

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share