17 января

  ПЕРСИКОВИЙ ПУХ: колір 2024 за версією PANTONE

  Peach Fuzz — ніжність та витонченість, тепло та затишок, благородна естетика, розкіш та величність. PANTONE визначився, у 2024 буде господарювати персиковий пух. Сьогодні Royal Design знайомить вас з цією відомою та незвіданою барвою.

  Чому і як PANTONE обирає колір року

  Цілком справедливо, що барвами повинні займатися фахівці, саме тому цим важливим питанням займається інститут кольору PANTONE. Освітню програму «Колір року» було розроблено ще в 1999 році, головною метою було  залучити дизайнерська спільнота та ентузіастів кольору в усьому світі до розмови про колір.

  ______________________________

  Ми хотіли привернути увагу до взаємозв'язку між культурою і кольором — показати нашій аудиторії, як те, що відбувається в нашій глобальній культурі, виражається і відображається через мову барв.

  Інституту кольору Pantone

  ______________________________

  Щоб вибрати колір щороку, команда світових експертів з Pantone Color Institute вивчає весь світ у пошуках нових впливів різноманітної палітри. Процес вибору кольору року Pantone охоплює вдумливий розгляд і аналіз трендів. Це результат макрорівневого прогнозування колірних тенденцій і досліджень, що проводяться цілий рік.

  ______________________________

  Ми підходимо до вибору кольору дуже чисто. Ніхто з нашої глобальної команди не приходить на обговорення з комерційною метою або особистими уподобаннями. Натомість кожен із нас підходить до вибору відкрито та чесно. Як нам подобається говорити: «Ми любимо всі наші кольори однаково».

  Інституту кольору Pantone

  ______________________________

  ПЕРСИКОВИЙ ПУХ

  За словами фахівців Pantone, шукали відтінок, який може відобразити різні емоції: прагнення до близькості, відчуття підтримки та не самотність. Вибір зупинили на витонченому, теплому, турботливому, легкому, та трохи пухнастому відтинку. 

  В умовах сьогоднішніх реалій всьому світу потрібно зупинитися і відчути спокій. З надією на це обрали Peach Fuzz, у PANTONE впевнені, що колірна гама допоможе звернути увагу на важливість спільноти та об’єднання. 

  ______________________________

  Колір — наш найважливіший і найпотужніший інструмент комунікації

  Інституту кольору PANTONE

  ______________________________

  Впевнені, що Peach Fuzz вийде за кордони одного сектора дизайну або регіону, країни. Місія персикового пуху торкнутися всіх галузі дизайну, це колір, який повинен змінити наші вираження, настрій та ставлення до життя. Ця барва, яка знайде відгук у всьому світі, яка відображає те, що шукають люди. Peach Fuzz може допомогти зрозуміти на те, що відчувають люди та що їм потрібно.

  Починаємо цей рік з Peach Fuzz та надіями на силу затишного та м’якого персикового пуху. І чекаємо на неймовірні пухнасті створіння дизайнерів у різних галузях.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share