31 января

  Колір року в розкішних інтер’єрах від BRABBU Design Forces

  Peach Furz — продовжуємо тему пухнастого кольору року від Pantone, і ділимося з вами розкішними інтер’єрами в сучасних тонах. Персикове luxury оздоблення, меблі, предмети декору від BRABBU Design Forces. 

  Розкіш класу ЛЮКС

  Ми починаємо нашу подорож з цього прекрасного інтер'єру, де в головній ролі NAJ Bar Chair у персиковому вбранні. У цій кімнаті чітко можна побачити, як колір року виділяється і задає тон всьому простору. Барні стільці NAJ створюють чудовий тандем разом з AGRA CUSTOM BAR TABLE, це поєднання комфорту та сучасного дизайну. Саме так виглядає ідеальний простір для розкішного особняка на думку BRABBU Design Forces.

  • snimok-ekrana-2024-01-31-101600.BBRc.png
  • snimok-ekrana-2024-01-31-101516.BBRx.png

  Розкішна ідеальність

  Кухня знаходиться в зоні, яку слід виділити в багатолюдному будинку. Пам’ятаючи про це, BRABBU створила NANOOK Counter Stool, сучасний дизайн якого додає нотки елегантності та вишуканості будь-якій кухні. Запланованій для ексклюзивного дизайну особняка NANOOK, разом із кольором, який створює дивовижну комбіновану комбінацію, яка є центральною точкою кімнати.

  ВИШУКАНИЙ КОМФОРТ

  Крісло MALAY — один з бестселерів BRABBU, і його просто не можна було залишити поза цим списком. Його характерна форма, а також делікатність та свіжість персикового пуху, роблять його ідеальним вибором для комфортної та сучасної вітальні. Чудово підходить для будь-якого вишуканого розкішного проєкту. Чудову компанію MALAY складуть WALES SOFA та KIO CENTRE TABLE, разом вони справжня знахідка року в сучасних персикових тонах.

  • snimok-ekrana-2024-01-31-103523.BBR2.png
  • snimok-ekrana-2024-01-31-103429.BBRk.png
  • snimok-ekrana-2024-01-31-103455.BBR6.png

  BRABBU — це дизайнерський бренд, який відображає інтенсивний спосіб життя, додає розкіш, силу та міць у повсякденність. З різноманітним асортиментом меблів, корпусних товарів, оббивки, освітлення та килимів, а також за допомогою сенсорного дизайну компанія робить унікальним кожний свій продукт, який розробляє та виробляє. З BRABBU можна отримати більше, ніж дизайнерський речі: ви отримаєте різноманітність просторів наповнені спогадами та унікальними відчуттями, що ідеально гармоніюють з вашим простором і вашою індивідуальністю. Ось чому компанія є першим вибором для найвидатніших житлових і готельних проєктів високого класу по всьому світу. BRABBU присутня на найвідоміших світових дизайнерських заходах з новими універсальними дизайнерськими рішеннями продуктами для еклектичних середовищ, які передбачають майбутні тенденції.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share