23 августа

  Як бути мамою трьох дітей та будувати власний бізнес: лайфхаки парфумерки Ольги Юрченко

  Чи можна бути багатодітною мамою та будувати власний бізнес в умовах повномасштабної війни в Україні? Можна, якщо дуже цього захотіти. Це доводить Ольга Юрченко з Одеси — парфумерка й засновниця українського парфумерного бренду Soul of Mine.

  З початком повномасштабних бойових дій на території України Ольга полишила рідну Одесу та нині живе у Дубаї. Ми поспілкувалися з Ольгою та дізналися, як їй вдається поєднувати успішний бізнес із материнством.

  ДІТИ ТА ВІЙНА

  Напередодні 24 лютого Ольга збирала речі: хотіла поїхати з дітьми кататися на лижах в Буковель. Для дітей це мала бути перша в житті лижна мандрівка. Проте війна внесла свої корективи. Старша дочка Ольги, яка зараз закінчує школу, стала справжньою помічницею для мами у стресовій ситуації.

  «Зараз підлітки інакші. Донька в мене дуже відповідальна та вразлива. Але там, де є необхідність мені допомогти, вона уважно дивиться на мене, знаючи мій погляд, мою поведінку, тон у голосі, й відтак розуміє, де необхідно перемикнути моє материнство на її авторитет старшої сестри. І вона розважала молодших як могла», — розповідає Ольга.

  Найважче новини про війну сприйняла середня дочка, яка постійно плакала, вдягала шапку та навушники, щоб не чути звуку сирен. Після першої такої стресової ночі Ольга вирішила поїхати з України.

  «Наступного ранку ми сіли в машину, кинули речі першої потреби, та я повезла дітей до кордону з Молдовою. Не буду описувати наш шлях у заторах довжиною в три доби, але, врешті-решт, ми дісталися Дубаю, де в мене є власна компанія і багато партнерів по роботі», — каже Ольга.

  РОБОЧІ ПРОЦЕСИ

  Оскільки парфумерія — це творчий бізнес, чіткого графіка роботи в Ольги немає. За її словами, інколи робочі процеси можуть тривати 24 години на добу.

  «Я займаюся тим, що я дуже люблю, створюю аромати, а також веду бізнес і займаюся стратегією розвитку компанії, виходжу на нові ринки, паралельно розробляю нові колекції, спілкуюся з людьми, які задають тренди у світі парфумерії, та людьми, що розвивають власний парфумерний бізнес. Тому тут немає нормованого часу. Коли мені необхідно сфокусуватися на роботі, я даю середній доньці завдання вчити молодшого сина, вони із задоволенням граються одне з одним, а потім хваляться мені результатами», — розповідає вона.

  Діти чудово обізнані в тому, чим займається їхня мама, та дуже зацікавлені в парфумерній справі. Найстарша донька ставить багато запитань про аромати та бізнес, а середня дочка, яку Ольга називає вже готовим підприємцем, у свої 10 років часто запитує, як заробити гроші та час від часу пропонує успішні бізнес-ідеї, а ще знімає різні відео з ароматами. Молодший син натомість пообіцяв подарувати мамі елітний спорткар та вже збирає у свою скарбничку гроші на цю велику мету.

  «Коли я щось створюю — починаючи від вибору та корекції аромату і закінчуючи підбором флакона, — мої діти завжди все роблять зі мною і кажуть мені свою думку. Особливо зараз, коли ми в Дубаї, і я часто працюю вдома», — каже Ольга.

  Що стосується Дубая, то попри те, що Ользі вдається тут вести успішний бізнес, вона дуже сумує за домом.

  «Мабуть, найскладніший для мене момент у Дубаї — це нестача природи. Так, там дуже красиво. Перська затока, багато привітних людей, мікс безлічі світів, релігій і культур. Але це не дім, бо відчуття дому в мене саме в Україні, і я ціную кожну мить, проведену там», — каже Ольга.

  СІМЕЙНІ РИТУАЛИ

  Не втрачати зв’язок із домом допомагають сімейні ритуали, які Ольга Юрченко започаткувала у своїй родині ще за життя в Україні, зокрема, душевні посиденьки за обідом та вечерею, розмови про важливі та не дуже речі, а також зустрічі з друзями, домашні концерти від дітей, похід у ресторан раз на тиждень і вечірні прогулянки біля Перської затоки як заміна вечірніх прогулянок біля моря в Одесі. На запитання про те, чи дорікають їй діти за те, що їм мало приділяється уваги через роботу, Ольга каже, що тут важливо вміти розподіляти власні ресурси.

   «Я точно знаю, що кожна жінка може та має бути реалізованою. Є жінки, які щасливі бути берегинями сімейного затишку, а є ті, яким важлива лише кар’єра. Я дотримуюся думки, що при наявності бажання можна поєднувати ці дві опції. І, як мені здається, добре з цим впоралася у своїй родині, займаючись справою свого життя із задоволенням».

  Вести побут самостійно і незалежно вдається не кожній жінці, але відповідальність несе кожен із батьків.

  «Тато — дуже важлива частина життя будь-якої дитини. Тому, попри те, що наші життєві шляхи розійшлися, вони майже щодня спілкуються, він завжди присутній на всіх важливих подіях дітей: 1 вересня, концерти, дні народження, всі канікули вони разом», — розповідає Ольга.

  На запитання, як правильно будувати стосунки з дітьми, Ольга відповідає, що секрет криється насамперед у дружбі й довірі між мамою та дітьми.

  «Мої діти завжди були й будуть моїми друзями, це дуже важливий пункт виховання. Можливо, через те, що особисто я не мала цього моменту в дитинстві зі своєю мамою (бо моїм найкращим другом була бабуся), я розумію, наскільки важлива довіра та дружба у стосунках із власними дітьми», — зазначає Ольга.

  ДУША УКРАЇНИ

  • photo_2022-06-21_23-29-15.BNdG.jpg
  • photo_2022-06-21_23-29-16.BNdz.jpg

  Нещодавно Ольга анонсувала реліз благодійного аромату Soul of Ukraine, присвяченого Україні. Всі кошти від продажу цих парфумів Ольга планує передавати до благодійного фонду «Дитина єдиної України», який опікується малечею, що постраждала від війни в Україні. Фонд «Дитина єдиної України» було засновано в 2014 році, коли розпочалася війна на Донбасі. Тоді фонд підтримував діточок із так званих ДНР і ЛНР. Зараз фонд опікується дітьми з усієї України, насамперед тими, хто втратив батьків. І саме заради допомоги маленьким українцям Ольга вирішила створити нові парфуми. На створення аромату пішло близько трьох місяців підготовки та місяць реалізації. В роботі брали участь понад 10 відомих світових парфумерів, зокрема, Мауріс Русель, Анік Менардо, П’єр Гуерос, Алієнор Массенет, Давід Апель, Філіп Папарелла та інші. В результаті вдалося створити дійсно унікальний аромат, в основі якого є дуже витончена база: рідкісні види ірису, імбиру, мускусу і ванілі, цитрусові нотки, а також троянда і сандал, які створюють неповторний шлейф. 

  «Кінцеву формулу оформив П’єр Гуерос, мій добрий друг, приголомшливий талановитий парфумер і легендарний творець розкішних ароматів, що б’ють рекорди продажів по всьому світу», — каже Ольга.

  Вартість флакона 100 мл — $200.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share