23 марта

  Весняний сезон у ЦУМі

  Олесь Дерега х ЦУМ Київ

  ЦУМ Київ розпочинає весняний сезон і продовжує популяризацію сучасного українського мистецтва та підтримку молодих українських художників.

  Настрій передчуття весни, переходу від зимового спокою до пори пробудження креативна команда універмагу створювала у вітринах ЦУМу разом із талановитим львівським художником Олесем Дерегою.

  ______________________________

  «Я надихався людським тілом та паперовою скульптурою — оригамі. Словосполучення «паперова скульптура» несе в собі як вразливість, так і монументальність та стійкість. Вона легка, але водночас сильна. Тендітна — і водночас впевнена. Ця дуальність емоцій коливається, як маятник. Це ті крихкість і тендітність, які в нас є від народження, і стійкість, яку ми набули»

  Коментує Олесь Дерега

  ______________________________

  • TSUM_HC_4.B7TT.jpg
  • TSUM_HC_5.B7Tt.jpg

  Весна — час легкості, переродження, звільнення від зайвого. У вітринах можна побачити нашарування силуетів, певні деталі стають прозорішими, ніби відходять у минуле, залишаючи по собі лише блідий слід. А дещо, навпаки, стає інтенсивнішим, виривається на передній план. Це як безперервний процес перетворень і набуття ідентичності, особливо відчутний навесні.

  • TSUM_HC_6.B7T2.jpg
  • TSUM_HC_7.B7Tk.jpg

  Продовжуємо знайомитися із сучасним українським мистецтвом разом із ЦУМ Київ.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share