24 марта

  Українці на Балі запускають благодійний музичний стрім для дітей України

  Українці, які живуть на Балі, запустили Міжнародний музичний благодійний проєкт Life Stream, що збирає кошти для українських дітей. Перший стрім відбудеться 27-го березня за посиланням

  Організаторами стали власники Mantra Production Сергій Протишевський (Serge Proshe) та Валерія Протишевська (Valery Proshe) — українські клабмейкери зі світовим ім’ям. Партнером виступив найбільший клуб острову - SAVAYA, що є офіційною локацією для запису стріму.  

  Пара отримала запити щодо допомоги дітям від волонтерів Міднародного БФ “Асоціація Гуманітарних Центрів”  та лікарів національної спеціалізованої дитячої лікарні МОЗ України “Oхматдит”, Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Тому вирішили сфокусуватися саме на цьому напрямку. 

  Перший стрім вийде за підтримки українських діджеїв та саунд-продюсерів, які зараз знаходяться на Балі: Serge Proshe, The Organism та SAIDES. Сам Proshe працював близько двох років, збираючи в унікальний сет українські народні колискові пісні. 

  Команда об’єднала 5784 українців, що перебувають на Балі. Ще на початку пандемії Mantra Production запустили проєкт Love Stream,  щоб підтримати тих, хто був у депресивному стані під час локдаунів. А також щоб надихнути музикою із найкращих локацій Балі.

  Закликаємо усіх долучитися до перегляду та підтримки стріму та допомогти дітям.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share