2 августа

  Український бренд Blast Out створив колаборацію з українською художницею Сонею Морозюк

  Українські бренди продовжують працювати навіть у складні часи. За допомогою одягу вони красномовно висловлюють свою соціальну та політичну позицію, а також долучаються до благодійних ініціатив.

  • photo_2022-08-01-11-42-12.BN9k.jpeg
  • photo_2022-08-01-11-42-11.BN96.jpeg

  Щоб бути корисним, український бренд Blast Out представив футболки в колаборації з художницею Сонею Морозюк. Основою для принтів стали картини, створені ексклюзивно для благодійного проєкту. До колекції увійшли футболки з написами «Ми всі тепер на "ти"», «Спокій — сильніший за емоції» та «Don’t chase. Attract love».

  «Колаборація із Сонею — це бажання об'єднати творчі ідеї, які щиро демонструють наші почуття та переживання. До того ж вони спільні для багатьох українців, адже зараз ми об’єднані та переживаємо нелегкий спільний досвід. Але гасло колаборації позитивне: ми з вами вільні творити майбутнє!» — ділиться засновниця бренду Blast Out Оксана Вишня. 

  • photo_2022-08-01-11-43-18.BN9K.jpeg
  • photo_2022-08-01-11-43-21.BN9D.jpeg

  10% від кожної проданої футболки будуть надіслані у «Фонд Маша», який зараз потребує особливої підтримки. Адже війна триває, а кількість жінок, дітей, літніх людей та людей з інвалідністю, яким потрібна допомога, з кожним днем ​​стає дедалі більше.

  • oksana-vishnya.BN9v.jpg
  • _spoky-silnshiy-za-emots_.BN98.jpg

  Blast Out випускає обмежені колекції у преміум якості, які ідеально підходить для створення капсульного гардероба в умовах міської рутини. Замовити футболки з колаборації та познайомитися з брендом можна в Instagram.  

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share