19 января

  ЦУМ Київ – головний бізнес-партнер українських дизайнерів

  150 000 000 гривень за 2021 рік

  Україна, Київ – 19 січня 2022 року – Київський ЦУМ приділяє особливу увагу розвитку та підтримці українських дизайнерів. За три роки співпраці продажі зросли вчетверо і за 2021 рік досягли рекордної позначки у 150 мільйонів гривень.

  Сьогодні на третьому поверсі універмагу сформовано унікальний департамент, де представлено вже близько 150 українських брендів – відібрані колекції відомих та молодих марок, серед яких: FROLOV, LITKOVSKAYA, Valery Kovalska, Ksenia Schnaider, Artem Klimchuk, Sleeper, Guzema Fine Jewelry, Marianna Senchina, T.Mosca, Anna October, Katerina Kvit, Nadya Dzyak, GUDU, Jul, Gunia Project, Lutiki та багато інших.

  Щомісяця команда універмагу ексклюзивно у ЦУМі та на tsum.ua представляє колаборації, які розробляються спільно з українськими дизайнерами. За останній рік були створені лімітована серія виробів з фаянсу GUNIA x ЦУМ, весняний міні-гардероб LITKOVSKAYA x ЦУМ, колекція святкових образів FROLOV x ЦУМ, унікальна серія прикрас LUTIKI x ЦУМ, натхненна іконами 80-х, колекція T.Mosсa x ЦУМ, колекція для сучасної мешканки мегаполісу VALERY KOVALSKA x ЦУМ, моделі power dressing від GUDU x ЦУМ та новорічна капсула з брендом Marianna Senchina.

  Підхід до роботи з українськими дизайнерами не відрізняється від підходу до брендів, які ЦУМ імпортує напряму. Байєри проводять ретельну селекцію, щоб відібрати найкращі бренди, збалансувати категорійну пропозицію, сформувати компліментарне сусідство. Команда ЦУМу знаходиться у безперервному пошуку талантів та менеджер напряму (Куденчук Ярослава, [email protected]) обробляє сотні запитів про співпрацю, завжди уважно знайомиться з кожним новим ім'ям на українському ринку.

  ____________________

  «Департамент українських дизайнерів – найамбітніший та швидко зростаючий напрям ЦУМу, яким ми дуже пишаємося. Ми впевнені, що його потенціал ще до кінця не розкритий. Наша команда й надалі вкладатиме зусилля у його розвиток»

   баїнг-директорка ЦУМ Київ Ольга Чайка

  ____________________

  • tsum-kyiv_ukr-designers_3-floor-5.BD6f.jpg
  • tsum-kyiv_ukr-designers_3-floor-7.BDvT.jpg

  На 2022 рік вже заплановані нові колаборації, відкриття нових корнерів та поп-ап зон.

  ЦУМ Київ – перший торговий об'єкт формату department store в Україні.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share