19 сентября

  ТРЕНДИ ЛІТА 2023: ПОГЛЯНЬ НА ДІМ ПІД НОВИМ КУТОМ

  З кожним новим сезоном з'являється можливість освіжити домашні простори та створити в них більше стилю, краси та функціональності. У тренди виходять нові кольори, фактури та матеріали, але найголовніше, що з'являються свіжі позитивні настрої. Маючи це на увазі, Covet House пропонує свої погляди, що до відчуття безтурботності, як у спа-салоні, чи веселого візерунчастого декору, що несе заряд радості. 

  У 2023 році стануть досить популярними лампи-висловлювання. Насправді дизайнери будуть схильні перебільшувати масштаб, щоб викликати інтерес і додати відчуття веселощів. Світильник може забезпечити гарне навколишнє сяйво в кімнаті, маючи на увазі, що стильний регульований варіант не тільки створить ефект, але й спрямує світло саме туди, де це потрібно.

  Дизайнери меблів помітили можливість знову об'єднати людей, і ця нова ера бачить вибір варіантів сидіння, які заохочують мистецтво особистої бесіди. Вигини надають простору миттєву індивідуальність і створюють відчуття м'якості та жіночності. Вони надають інтер'єру модний і молодіжний вигляд — або додають стильний і елегантний штрих - залежно від того, як їх використовувати.

  • 4-curves-1.Bs5F.jpg
  • 5-curves-2.Bs5K.jpg

  Штукатурка та фактурна плитка повертаються у моду. Якщо це штукатурка, то вона повністю або більшою мірою повинна бути зроблена вручну, і покупці визнають, що це дуже вагомий аспект. Плитка відрізняється тим, що її оздоблення роблять з твердого металу, додаючи простору затишної якості. З іншого боку, від підлог і облицювань, до душових кабін, камінів і навіть цілих стін, тактильна плитка надає будь-якій поверхні органічного відчуття ручної роботи, зберігаючи при цьому дуже тонкі контрасти та варіації. У цьому є це мистецтво, і воно створює історію, яку можна розповісти.

  Що може бути більш символічним для смаку до життя, ніж яскрава кольорова палітра? Білі та нейтральні інтер'єри поступаються місцем більш життєрадісним відтінкам, навіть якщо вони з'являються лише в акцентах. Згідно з останнім трендом амбасадорів, важливо додати контрасту, тепла та об'єму в нейтральні простори, щоб не відчувати себе клінічним. Люди обирають теплі тони або насичені живі кольори в декорі, килимах та подушках, щоб додати елементи затишку та об'єму. У 2023 році на нас чекає ще більше розмаїття кольорів.

  З приходом весни та літа, загальна любов до природи продовжиться, цього разу у більш вишуканий спосіб, з використанням рослин та природних матеріалів. У цьому році споживачі будуть проєктувати простори в гармонії зі світом природи, залишаючи при цьому інтер'єр супершикарними та висококласними. Такий собі дизайнерський трюк, який додасть простору спокою, а також текстури та характеру. Оскільки експерти в галузі житла виступають за більш екологічні будинки, біодизайн залишатиметься в центрі уваги.

  Дизайн з ностальгією в думках, де ідея стилю бабусиного шику еволюціонує до менш кітчевого, але більш вишуканого інтер'єру. Повернення неокласицизму, з його деталізованими та симетричними лініями, є природним розвитком після популярності модерну середини століття. Декор легко поєднується з іншими періодами та стилями, звертаючи увагу на елегантності та вишуканості, не демонструючи при цьому хвастощі. Ця схильність до майстерності також може бути синонімом індивідуального самовираження.

  У новому довіднику Covet House прогнозується, що у 2023 році вибір дизайну і надалі сприятиме комфорту та стабільності вдома. Зважаючи на те, що сьогодні у світі відбувається так багато подій, часто невизначених і стресових, відбудеться перехід до балансу, спокою і простоти. Іноді невелике оновлення дизайну — це все, що потрібно, щоб надати кімнаті свіжого, ідеального вигляду.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share