5 апреля

  Історія успіху: інвестування в нерухомість з Вікторією Галіцькою

  Вікторія Галіцька, CO-CEO компанії Sunny Development Group, ділиться з читачами Royal Design своїм досвідом та досягненнями.

  Вікторіє, з чого почалася ваша кар'єра? Як ви обрали свою справу і визначили для себе, що хочете займатися саме цим?

  Мій кар'єрний шлях не був легким. Мені довелося дуже багато працювати та подолати багато складнощів перш ніж я прийшла до себе сьогоднішньої. Я з дитинства не боялася ніякої роботи та завжди приймала всі шанси та виклики, які мені давала доля. У 22 роки я займалася одягом, у мене була велика команда і мережа магазинів у різних обласних центрах. І одного дня до мене в магазин зайшов одягатися чоловік, якому я шалено вдячна за досвід, який зі мною трапився. Він просто сказав: «Віка, пішли зі мною», і я пішла, не знаючи, що буде далі, просто довірившись долі та своєму серцю.

  Наступного дня я вже працювала у великому будівельному проєкті. Це був той щасливий випадок, коли я знайшла справу, яка стала коханням усього мого життя. Коли у тебе мурашки від того, чим ти займаєшся і що створюєш, значить ти на своєму місці та займаєшся своєю справою. Зі мною було саме так, адже я з першого дня полюбила те, чим займаюся і це визначило моє майбутнє.

  • cam_4b.B7hz.png
  • cam_7a.B7hH.png
  • Rooftop_1_high-res.B7hB.jpg
  • Pool_bar_1-JPG.B7hM.jpg

  ______________________________

  Інвестування в нерухомість для створення пасивного доходу. Цей вид інвестування може стати ключовим фактором у досягненні фінансової стабільності та забезпеченні стабільного пасивного доходу на тривалий період

  ______________________________

  • 5_cam.B7h9.jpg
  • 15_cam.B7hd.jpg
  • 2_cam.B7hf.jpg

  Що стало поштовхом на шляху до успіху? Який проєкт став знаковим?

  Успіх — це не щось, що трапилося одного разу, він залежить від наших дій, коли ти крок за кроком йдеш до своєї мети, не опускаєш рук, долаєш труднощі та залишаєшся людиною, незважаючи ні на що. Мій шлях і все, що на ньому траплялося, це один величезний поштовх до успіху.

  Для мене кожен проєкт знаковий. Кожен проєкт це моє дитя, в яке я вкладаю свою любов, знання і досвід. 

  Які нові цікаві проєкти зараз у роботі?

  Усі мої проєкти цікаві та концептуальні. Складно виділити якийсь один, адже в кожен із них ми з командою вкладаємо душу, досвід і знання. Якщо говорити про найновіші, то відзначу проєкт Sunny Moon на Пхукеті, який тільки починає будуватися, але вже отримав світову нагороду серед найкращих девелоперських проєктів Азії. Ми поєднали в цьому проєкті все найкраще, щоб кожен міг насолоджуватися в ньому своїм щасливим життям у балансі та гармонії.

  • IMG_8469-JPG.B7hK.jpg
  • IMG_8467-JPG.B7hD.jpg
  • 3-JPG.B7hP.jpg
  • 6-JPG.B7Fc.jpg
  • 1-JPG.B7Fx.jpg

  ______________________________

  Дональд Трамп — чудовий приклад успішного інвестора, який збагатів на будівництві та продажу нерухомості

  ______________________________

  Яка основна мета вашої роботи?

  Створювати проєкти, які робитимуть людей щасливими та примножуватимуть їхні доходи. Ми з командою обираємо найкращі туристичні локації по всьому світу та будуємо високоприбуткову інвестиційну нерухомість.

  • DSC_2260.B7hR.jpeg
  • DSC_2869.B7hm.jpeg

  Чим надихаєтеся?

  Своєю роботою і результатами, які я отримую. Надихаюся кожним проєктом, який створюю разом зі своїми партнерами та командою. І звісно ж самим процесом роботи.

  ______________________________

  Інвестиції в нерухомість можуть бути чудовим способом створення стабільного та пасивного доходу

  _______________________________

  Які плани на майбутнє?

  Плани дуже грандіозні, і я більш ніж впевнена, що ми прийдемо до них навіть раніше, ніж самі це припускаємо. Ми вже виходимо на нові перспективні ринки. У недалекому майбутньому плануємо розширювати географію і створювати ще більше туристично-привабливих проєктів у найкращих куточках цього світу.

  • 01-JPG.B7FT.jpg
  • 06.B7Ft.jpg

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share