1 апреля

  Історія успіху: Нана Збукер

  Відома косметологиня, успішна бізнеследі та красива жінка Нана Збукер сьогодні ділиться особистою історією та своїми секретами з читачами Royal Design. 

  Як Ви обирали свою роботу? Коли це стало справою вашого життя?

  ⁃ Як і для будь-якої жінки, питання краси, здоровʼя та молодості, їх підтримки - це те, що безумовно крокує з нами усе життя. Моя перша освіта — це юрист. Після цього я відкривала для себе багато різних напрямків, розвивалася у різних сферах. Але саме косметологія стала тим, що надихає та наповнює мене. Це те, після чого пошуки кардинального перейшли на других план. І ось уже 11 років я втілюю мрію не тільки жінок, а й чоловіків у реальність — створюю косметику, що змінює шкіру та життя.

  ______________________________

  Косметика Nana Cosmo може розтопити будь-яке серце, тому що створена з любовʼю і турботою про кожного українця. Цей бренд поєднав у собі натуральність, преміальність та любов більше 8.000 наших клієнтів

  ______________________________

  Який етап життя найбільше вплинув на Вашу особистість?

   ⁃ Насправді, можна перерахувати багато різних ситуацій та етапів життя, які повʼязані із карʼєрою, косметологією і, авжеж, мають неабиякий вплив на мене. Але, дійсно рушійна сила нашого життя — це наші діти. Саме син — моя гордість, моя мотивація та наснага. Разом з ним я відкривала і відкриваю нову себе, різні грані своєї особистості.

  ______________________________

  Жіноча краса неповторна. Кожна заслуговує для себе найкращого і Nana Cosmo — це те, що зможе доповнити вашу любов. Здорова шкіра вже більше не є чимось недоступним, це не розкіш, це база

  ______________________________

  Який рік Ви б назвали початком чи злетом своєї кар’єри і чому саме?

   ⁃ Це історія, яка продовжується та розвивається. Історія, яка має свої нюанси, перемоги та досягнення. Крок за кроком ставляться та досягаються нові цілі, і з кожним разом вони все більш складні, рішучі та сміливі. Це великі випробування, нові проєкти та багато-багато любові у справі, якою я живу і яку розвиваю й надалі.

  Розкажіть, будь ласка, про проєкт, який запам'ятається Вам на все життя, і як він вплинув на формування Вашого смаку і стилю.

  ⁃ Таким проєктом є запуск та реалізація мого бренду — Nana Zbuker Cosmo. Перед нами було багато викликів: початок повномасштабної війни, блекаути та небезпека у рідній країні. Але я захотіла створити власний продукт: чесний і щоб кожен користувач, як дорослий, так і підліток — не залишився байдужим чи розчарованим. Війна мені не завадила розробити та запустити виробництво. І сьогодні, в арсеналі Nana Zbuker Cosmo є вже 13 засобів для лікування і відновлення шкіри. Це поєднання продуктів, що надають wow-ефект у щоденному догляді. Здоровʼя та чудовий стан шкіри — ось кращий стиль життя.

  ______________________________

  Nana Cosmo — косметика, що закохує

  ______________________________

  Назвіть основні принципи, яких Ви дотримуєтеся у власній справі?

  ⁃ Чесність та порядність. Це головні принципи, яких я дотримуюсь у будь-якій справі, у тому числі — це чесна косметологія. Не можу не зауважити, що вся продукція бренду Nana Zbuker Cosmo складається з натуральних компонентів найвищої якості. Це космецевтичні інгредієнти без ГМО, що не тестуються на тваринах. Ми маємо індивідуальний підхід до кожного.

  Який важливий інструмент Ви визначаєте для себе, як необхідний для розвитку власного бренду?

   ⁃ Головне — це гармонія та любов із самим собою та світом, це баланс. Бути закоханим у свою справу і мати бажання надавати користь іншим. А також, важливо бути впевненим у тому, що ти робиш, у його якості та бездоганності.

  Як стати косметологом, який відкриває нові горизонти та змінює життя тисяч жінок та чоловіків на краще?

  ⁃ Все дуже просто — навчатися у Нани Збукер. (Посміхається) Багато роботи над собою, не тільки теорія, а й практика. Важливо поглиблювати свої знання, любити людей та бажати допомогти їм. Це відкриває двері не тільки у професію, а й у серця!

  ______________________________

  Nana Zbuker Cosmo

   Це український бренд нішевої космецевтики. Ми виготовляємо косметичні засоби виключно з унікальних натуральних компонентів найвищої якості, які не містять шкідливих інгредієнтів і не тестуються на тваринах. Це косметика, яка закохує. Завдяки неймовірному складу, вона підходить як дорослим, так і підліткам. Щоденний догляд, який лікує та відновлює шкіру. При створенні продукту, головним бажанням було зробити його чесним і щоб кожен користувач не залишився байдужим чи розчарованим. І нам це вдалося!

  ______________________________

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share