17 апреля

  Катя Тейлор та Ольга Бесхмельниціна знов радують Українців чудовою ідеєю «Супермаркет культури»

  Port.agency відкриває «Супермаркет культури», де можна придбати подарунки собі та іншим

  Це маркетплейс, де, з одного боку, зібралися культурні агенти і творчі індивіди, а з іншого – інституції, яким потрібна підтримка. У «Супермаркеті» можна придбати екскурсію по закритому музею з його директором, створення власного портрету у прямому ефірі, зустріч тет-а-тет з відомим художником та багато іншого.

   Ця ініціатива – проєкт столичної інституції Port.agency.

  Ми знаємо, як сильно постраждав культурний сектор і хочемо допомогти організаціям, які не можуть на карантині отримувати прибуток, маючи при цьому шалені витрати. Ми впевнені, що люди захочуть повернутись до мистецьких закладів і подій, коли ми переможемо коронавірус. Тож чому б не спланувати цей похід зараз, купуючи послугу з “відкритою датою”!

  – каже засновниця Port.agency Катя Тейлор.

  Серед іншого можна придбати відвідування музею, який буде відкрито тільки для вас. Гроші допоможуть закладу вже зараз, а ви прийдете в музей великою компанією після карантину. Окрім цього, серед продуктів супермаркету будуть ті, якими можна скористатися прямо зараз, наприклад, онлайн-вечірка афтепаті, що відбудеться одразу після нагородження української кінопремії «Золота Дзиґа».

  Тут можна знайти як коштовні, так і доступні послуги. Тільки для вас або для великої групи людей. Наприклад, лекції відомих діячів культури – Римми Зюбіної, Марисі Нікітюк – до яких ви можете приєднатися за невелику плату.

  Наш проект – це мистецько-соціальний експеримент, ціллю якого є підтримка українських музеїв, культурних інституцій та діячів культури!

  – пояснює авторка ідеї, кінопродюсерка Ольга Бесхмельниціна.


   

   – До нас вже приєдналися Одеський художній музей, Українська кіноакадемія та Національна бібліотека імені Вернадського.
  Якщо ви некомерційна організація або митець, у вас є товари і послуги, які підходять для нашої віртуальної полиці, або ви зацікавлені придбати подію, якої немає в переліку, – пишіть нам, пропонуйте і приєднуйтесь до ініціативи прямо зараз.

  https://port.agency/store/supermarket 

  Контакти: [email protected]

  Юліана +38 09 33 288 118

  Фото: Елена Зублевич, Євгенія Павленко

  Источник:

  Комментарии
  Всего комментариев 1
  Олечка, просто потрясающий новый проект! Побольше бы таких инициативных людей в нашей любимой Украине!
  1
  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share