25 октября

  Офіс для Genesis, спроєктований ZIKZAK Architects

  Простір  для гнучкої роботи й ентузіазму

  Топова кофаундингова ІТ-компанія Genesis співпрацювала із ZIKZAK Architects для розробки дизайну свого офісу. За словами замовника, кожен співробітник компанії перебуває у процесі безперервного стрімкого розвитку й потребує щоденного покращення вмінь, щоб ні на секунду не відставати від  заданого темпу.  Саме такий робочий простір був потрібен команді – який стимулював би до руху вперед і сприяв ефективності роботи. 

  Просторий офіс площею в 2500 м2 поєднує в собі інноваційність сучасних рішень та лаконічність дизайну. Дизайн інтер’єру Genesis – мінімалізм з індустріальною ноткою. Натуральні матеріали, природні відтінки, зелень скомпоновано з контрастними, яскравими вкрапленнями. Задіяння чорного в елементах меблів та освітлення додає чіткості геометрії простору. Такий прийом сприяє сконцентрованості й окреслює навігацію у приміщенні. Сонячний  жовтий, точково повторюючись  у оформленні стін транзитної зони, світильниках, душовій, додає простору жвавості та яскравого настрою задля перефокусування.

  Офіс має кабінетну систему планування, що, скоріше, є винятком з правила за тенденцією запитів замовників останнього часу. Ядром простору є акцентна брендована рецепція, від якої прямує транзитна зона, з нанизаними на неї робочими та службовими приміщеннями. Але замість класичного коридору дизайнери створили різноманітне транзитне середовище, розділене на відрізки шляху.  Через те, що у компанії розгалужена кількість різних підрозділів, постала необхідність поділу простору на команди. Робочі кабінети в офісі Genesis також переосмислено. Тут кожен із них, як невеликий опен-спейс. Дизайнери змішали 2 типології: кабінетну та відкриту, узявши найкраще від кожної. Для керівництва компанії відвели окремі робочі приміщення. Усі зони розміщені у такому порядку, який відповідає бізнес-процесам компанії та прискорює комунікацію між відділами. Планувальним рішенням досягли максимального природного освітлення у кожній із робочих зон.  Дизайнери вирішили заглибити місця входу в кабінети, щоб двері не виходили в коридор. Тим самим ще більш максимально оптимізувавши простір.

  Переговорні кімнати інтригують варіативністю дизайну. Можна вибрати будь-яку за настроєм: консервативну мінімалістичну сіру чи сусідню акцентну з кобальтово-синім оформленням.  Стіни деяких декоровані ілюстраціями з творчою ідеєю: одні з них – кумедні молодіжні графіті, інші ж – іронічні референси до величних фресок. Співробітникам предоставлено великий вибір: виходячи із настрою та характеру робочої зустрічі. Для зручності при  брейнштормінгах та креативах у переговорках і опенспейсах застосовано маркерне покриття стін, щоб будь-яку сміливу ідею можна було б одразу зафіксувати й продемонструвати команді. 

  У офісі наявна дуже простора сучасна кухня з різними зонами посадки, кофіпоінтом й усім необхідним  кухонним приладдям для того, щоб смачно і в комфорті перекусити у свій обідній час. Також є маленька їдальня, облаштована, як затишний ресторан. Тож і в питанні, де в офісі пообідати, співробітники мають вибір. Це сприяє підвищенню задоволеності працівників і, як наслідок, їх продуктивності.

  Для відпочинку й перефокусування у просторі відведено привабливі лаунжі. Вони виділені з-поміж інших зон дерев’яною настінною рейкою й зеленим м’яким ковроліном. Так дизайнери відтворили ефект розслаблення на природі, поміж дерев на затишному газоні, щоб навіть не виходячи з офісу, співробітники мали можливість максимально перефокусуватися з робочих задач і регенеруватися під час паузи.

  В офісі Genesis впроваджено останні смарт-технології, серед яких мобільні робочі станції, системи розпізнавання облич та спільної роботи, розумне освітлення. Інноваційні освітлювальні рішення сприяють комфорту співробітників та енергоефективності приміщення. Дизайн світильників же  продовжує задану естетику, доповнюючи індустріальну нотку в мінімалістичному дизайні. Звукопоглинальні панелі забезпечують зменшення гулкості великих приміщень, а їх продуманий дизайн підкреслює загальну естетичну концепцію. Стильні таблички зі зручною навігацією дбайливо направляють як співробітників, так і гостей компанії. 

  Новий офіс Genesis – інноваційний сучасний простір для ефективної роботи в комфортних умовах, де кожен співробітник має варіанти вибору й максимальний потенціал до продуктивної роботи. Наразі простір реалізовано й команда вже активно працює у ньому. 

  Фото: Макс Артбович

  Декор і рослини: салон вуличних меблів Altano outdoor concept

  • copy-of-genesis-7-2.BG5R.jpg
  • copy-of-genesis-5.BG5m.jpg
  • copy-of-genesis-27.BG5s.jpg
  • copy-of-genesis-30.BG5N.jpg
  • copy-of-genesis-6-3.BG5r.jpg
  • copy-of-genesis-26.BG55.jpg
  • Genesis-47.BG5F.jpg
  • copy-of-genesis-43.BG5K.jpg
  • copy-of-genesis-41.BG5D.jpg
  • copy-of-genesis-36.BG5G.jpg
  • copy-of-genesis-4-1.BG5B.jpg
  • copy-of-genesis-35.BG57.jpg
  • copy-of-genesis-32.BG5M.jpg
  • copy-of-genesis-37.BG5z.jpg
  • copy-of-genesis-14.BG5d.jpg
  • copy-of-genesis-12.BG5H.jpg
  • copy-of-genesis-13.BG53.jpg
  • copy-of-genesis-11.BG59.jpg

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share