16 декабря

  Розкішні новорічні прикраси

  Ух, какое большое стекло, а за стеклом комната, а в комнате дерево до потолка; это елка, а на елке сколько огней, сколько золотых бумажек и яблоков, а кругом тут же куколки, маленькие лошадки; а по комнате бегают дети, нарядные, чистенькие, смеются и играют, и едят, и пьют что-то.

  Достоевский Ф. М., Мальчик у Христа на ёлке, 1876

  Новий Рік - найочікуваніше зимове свято. Казкова атмосфера панує на вулицях міст, а в оселях витає дух веселощів і торжества. Головний атрибут свята - ялинка. Дерево зазвичай прикрашають гірляндами, мішурою, солодощами та іграшками. Завдяки цим атрибутам ялинка сяє і привносить святковий настрій в атмосферу будинку. Royal Design розповість про найексклюзивніші прикраси для святкового дерева.

  Неперевершена розкіш від Hallmark Jewellers

  Новорічна прикраса вартістю 82 тисячі фунтів стерлінгів занесена до Книги рекордів Гіннеса. Кулю виготовлено з білого золота. Прикраса оформлена дорогоцінним камінням - 188 рубінів і півтори тисячі діамантів. Іграшка знаходиться всередині двох сфер із золота.

  Найдорожчу у світі ялинкову прикрасу виготовлено в одному екземплярі.

  Вона стала символом бренду Hallmark Jewellers продається в майстерні. Придбати розкішну кулю можна в Англії, в невеликому містечку Фарехам.


  Доступні дизайнерські прикраси

  Для розкішного сяйва необов'язково інкрустувати ялинкову іграшку дорогоцінним камінням. Ба більше, для оформлення дерева не обов'язково обирати атрибути з новорічною тематикою. Ось трендові іграшки, які здатні підкорити серця:

  Підводний світ від Katie Larmour Linen. Раніше британська дизайнерка вирішила відійти від традиційних куль і зірок. Вона створила колекцію ялинкових прикрас у вигляді мешканців морів і океанів. У лінійці є іграшки у вигляді морських коників, черепашок, зірок та інших створінь. Ціна аксесуарів становить 15 доларів.

  Блиск і сяйво від Swarovski. Камені цього бренду відомі в усьому світі завдяки унікальному огранюванню. Сяйво кристалів подібне до мерехтіння діамантів. Серед новорічних іграшок Swarovski особливо популярні фігури ангелів, вони підкорюють шикарним блиском. Ціна такої іграшки - 120 доларів.

  Різдвяні голуби від Michael Aram. Багато хто вважає голубів вісниками змін на краще. Дизайнер створив птахів із золотистого металу і окисленого срібла. Прикраси унікальні, оскільки вони ручної роботи. Голубки розміром всього 11х11 сантиметрів, а їхня вартість - 71 долар.

  Неймовірні скляні прикраси від Krebs Glas Lauscha. Це компанія з дивовижною історією. Krebs Glas Lauscha виготовляють одні з найдорожчих ялинкових іграшок у всьому світі. Корпорація прославилася кулею червоного кольору в золотій сітці. Атрибут інкрустований 12-ма діамантами. Вартість розкішної іграшки 20 тисяч євро.

  Різноманітність від Old World Christmas. У колекціях іграшок цієї компанії зустрічаються хот-доги, тварини, різдвяні будиночки та інші тематичні атрибути. Old World Christmas - один із найпопулярніших виробників новорічних аксесуарів. Ціни на вироби до 100 доларів.

  The Christmas Attic. Прикраси для святкових дерев повністю виготовляються вручну - від створення до фарбування. Аксесуари вирізняються високою якістю завдяки використанню найкращих матеріалів. Вартість прикрас варіюється від 50 до 150 доларів.

  Виробники новорічних аксесуарів дивують різноманітністю. Є можливість прикрасити ялинку і класичними кулями, і нестандартними фігурами.

   Підбір трендових іграшок

   Для чудового зовнішнього вигляду новорічного дерева необхідно правильно вибрати прикраси. Насамперед потрібно визначитися з тематикою. Бажано підбирати аксесуари одного напрямку. У кожного року свій колір, наприклад, 2021 - рік металевого бика. Варто звернути увагу на іграшки та прикраси білих відтінків.

  Матові та глянцеві кулі світлих тонів ідеально доповнять зелену лісову красуню. Не варто недооцінювати роль мішури на дереві. Аксесуари додають пишності та сяйва ялинці. Широкий модельний ряд прикрас пропонує виробник Zara. У бренду багато варіантів аксесуарів відповідних відтінків.

  Не забувайте, що купувати живу ялину варто в місцях, де дерева проходять сертифікацію і вирощені спеціально для дистрибуції.

  Таким чином, ви захищаєте довкілля від незаконного вирубування дерев.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share