25 марта

  «Покоління Перемоги» : Маша Єфросиніна та Тарас Тополя стали спікерами менторської програми

  Освітня фундація має на меті сприяти молодим людям розкрити їхній потенціал та допомогти їм знайти своє призначення на порозі дорослого життя.

  Наразі українська молодь долає важкий шлях до майбутнього: життя на прифронтових та прикордонних територіях, розбиті школи, обстріли, ускладнений доступ до освіти. Їхні історії — від окупації до волонтерства, розробки власних проєктів та відновлення країни після втрат — дійсно надихають. Вони є рушієм та прикладом надзвичайних змін, і кожен із нас може й мусить підтримувати їх.

  Команда GoGlobal має багаторічний досвід роботи з підлітками, тож добре знається на їхніх проблемах та розуміє запити. Провівши серію глибинних інтерв’ю зі старшокласниками, фундація запускає менторську програму «Покоління перемоги», що є логічним продовженням мотиваційно-освітньої програми «Покоління Перемоги» — про хлопців та дівчат, які продовжують жити, створювати, допомагати, формувати громадянське суспільство на прикордонних та деокупованих територіях.

  Її основна мета — дати можливість молодим людям пізнати себе, розкрити свої сильні сторони, знайти мотивацію до навчання, соціалізуватися та втілити в життя творчі й соціальні проєкти. Першими до програми долучаються підлітки з Сумської, Чернігівської та Харківської областей в березні-червні 2024 року.

  ______________________________

  «Мене дуже мотивує те, що попри війну й страшенні руйнування, наші діти не втрачають віру і мрії. Там, де неможливо, вони організовують навчання для молодших, дбають і про екологію і про розвиток громад. Це показує їхній величезний потенціал, а також бажання бути почутими. А тому ми з командою запускаємо для них менторську програму «Покоління Перемоги», де у підлітків будуть дорослі наставники та мотиваційні спікери, які надихатимуть та допомагатимуть, стануть опорою та підтримкою»

  Директорка освітньої фундації GoGlobal Тетяна Коврига

  ______________________________

  І ця унікальна програма, що включатиме низку заходів та активностей, передбачає створення саме такого сприятливого середовища. На учасників чекають три місяці навчання, два з яких проходять у форматі інтенсивного вивчення 8 фокусних тем (блоків). Тематика блоків актуальна для відповідної вікової категорії та враховує формування ключових компетентностей учнівства, визначених у Державному стандарті профільної середньої освіти. Третій, завершальний місяць МП проходить у форматі індивідуальної роботи дитини з ментором: учасники завершують опис власного ікігай, а також вибудову свого кар’єрного та освітнього вектора. Шляхами реалізації даної програми є індивідуальна робота, консультації, тестування, групові заняття, дослідження,  менторинг, а також виконання завдань учасниками, що допоможуть сформувати передбачені програмою компетентності. Програма передбачає дві групові натхненні зустрічі з видатними особистостями та зірковими спікерами, якими стали телеведуча та співзасновниця «Фонд Маша» Маша Єфросиніна та соліст гурту «Антитіла» Тарас Тополя, а також підтримку ментора у створенні карти індивідуального розвитку. Такий винятковий підхід допоможе молоді досягти найвищого щабля саморозвитку.

  Фахівці GoGlobal розробили план роботи та заходів, враховуючи як індивідуальні особливості, так і загальну оцінку можливостей учасників. На основі аналізу ця програма запускається для 144 старшокласників (учні десятих класів), що будуть розділені на 12 команд, з якими працюватимуть 12 менторів, 12 кураторів і 8 мотиваційних спікерів. Протягом 3-місячного інтенсиву на школярів чекає можливість опрацювати командну роботу та лідерство, ефективні навички комунікацій, резистентність та формування самоідентифікації, соціальні ініціативи та волонтерство, пройти профорієнтаційний воркшоп, а також надолужити освітні втрати, спричинені агресією Росії проти України.

  Аби підвищити рівень інформованості суспільства щодо «Покоління перемоги» — молоді, яка формує наше майбутнє, — GoGlobal висвітлила історії боротьби, що вражає, та успіху молоді на лайтбордах київських станцій метро, зокрема «Майдан Незалежності», «Арсенальна»,  «Університет та  «Печерська». На кожному з них є QR-code, відсканувавши який всі охочі отримали змогу долучитися до програми менторства й стати джерелом натхнення для її учасників.

  Наразі учням 10-х класів з Сумської, Чернігівської та Харківської областей пропонується долучитися до програми та зареєструватися за посиланням. Відібрані учасники зможуть розкрити свої сильні сторони, прокачати комунікаційні скіли, лідерство.

  Менторська програма «Покоління перемоги» реалізовується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри» — UCBI.


  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share