3 марта

  Капсульна колекція GUNIA х ЦУМ

  ЦУМ Київ разом з українським брендом Gunia project презентують капсульну колекцію, створену спеціально до початку весни. 

  Україна, Київ – 2 березня 2021 року

  Лімітована серія виробів з фаянсу GUNIA х ЦУМ виготовлена та розписана вручну. Дизайн – це експеримент поєднання традиційних форм та технік з новою функціональністю. Вази та піали, декоровані іграшковими фігурами та розписані весняними квітами з ретро листівок. В колекції також представлені свічки з ароматом трояндового морозива та шовкові бандани з квітковими візерунками, херувимами й орнаментами з українських рушників.

   «Колаборація з ЦУМом – для нас дуже цікавий проект. Ми завжди надихаємося традиціями та речами з історією. Розмірковуючи над капсульною колекцією для ЦУМ, ми намагалися зібрати і відновити спогади та асоціації минулого, які були пов’язані з першими відвідуваннями універмагу. Виявилося, що майже у всіх «ЦУМ дитинства» викликає спогади вражаючого відділу іграшок та порцелянового посуду. Розвиваючи цю тему, ми хотіли створити об’єкти, які асоціюються з дитинством, подарунками, бабусиним сервантом, весною та святом», –  говорять Маша Гаврилюк й Наташа Каменська, засновниці Gunia project.

   «Ми дуже раді анонсувати продовження серій колаборацій з українськими дизайнерами. В сезоні  SS21 прем’єрою стала капсульна колекції GUNIA х ЦУМ, яка наповнена кольорами, принтами та формами, що знаменують прихід весни. Унікальні вироби були спеціально розроблені для універмагу та представлені ексклюзивно в ЦУМ та на tsum.ua», – прокоментувала Ольга Чайка, баїнг-директор ЦУМ Київ.

  Запрошуємо розпочати весну особливим атмосферним шопінгом. Капсула GUNIA х ЦУМ представлена на третьому поверсі універмагу.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share