22 февраля

  Головна креативна подія року: в Києві вдруге відбудеться Тиждень українського дизайну та інновацій

  З 1 по 7 квітня 2024 року в Києві відбудеться наймасштабніша креативна подія року — Тиждень українського дизайну та інновацій (Ukrainian design and innovation week, UDIW). Захід відбувається вдруге та проходить під егідою World Design Weeks, глобальної мережі, що об’єднує тижні дизайну в більш ніж 40 містах по всьому світу.

  UDIW — це найбільший в Україні мультидисциплінарний фестиваль, на якому поєднались різні напрямки дизайну: промисловий, графічний, дизайн інтер’єру, архітектура, містопланування, мистецтво, мода тощо. Він дає змогу проявити себе як професіоналам, так і молодим талантам, обравши для себе зручний формат. 

  Масштабна подія не обмежується одним простором, а охоплює всю столицю. Протягом цілого тижня по всьому місту — в шоурумах, коворкінгах, майстернях, навчальних закладах і не тільки — проходитимуть події для дизайн-спільноти та широкої аудиторії. Відвідувачі можуть обрати для себе найцікавіше.

  У програмі — понад 70 майстер-класів, воркшопів, презентацій, екскурсій, лекцій, показів та інших заходів. Продумані заходи й для наймолодших.

  Серед учасників — найвідоміші дизайнери України та авторитетні європейські спеціалісти зі світовим ім’ям. Вони поділяться своїм досвідом і проведуть майстер-класи. Хто саме буде серед запрошених спікерів, стане відомо найближчим часом.

  Головною подією тижня стане найбільший Маркет з сучасного українського дизайну, що відбудеться в Мистецькому Арсеналі 6 квітня. Маркет об’єднає провідних представників з різних сфер дизайну — промисловий дизайн, дизайн інтер’єру, архітектура, графічний, предметний, fashion дизайн, меблі, освітлення, текстиль та інші. Також на майданчику дизайн-маркету свої роботи презентують молоді перспективні дизайнери й митці.

  Крім того, на Маркеті дизайну відвідувачі зможуть ближче познайомитися з дотичними до дизайну напрямками, такими як флористика, галереї, гончарні, книгарні тощо. Тут можна буде придбати вироби українських дизайнерів та майстрів: декор ручної роботи, прикраси, свічки, гончарні вироби, авторський посуд та багато інших ексклюзивних товарів.

  ____________________

  «Метою Тижня українського дизайну є об’єднати професійне дизайн-ком’юніті та познайомити зі сферою дизайну широку аудиторію. Тут кожен може проявити себе, бути почутим, продемонструвати свої винаходи й розробки. Тут заводяться корисні знайомства, народжуються ідеї, підіймаються важливі питання, проводяться дискусії. Тут створюється обличчя сучасного дизайну України»

  ____________________

  Тижні дизайну проводяться по всьому світу вже багато років. Формат не є новим, проте в Україні він проводиться лише вдруге.

  ____________________

  «Ми дуже раді, що Україна тепер на крок ближче до Європи й світової дизайн-спільноти. Адже минулого року ми стали офіційним членом мережі World Design Weeks»

  ____________________

  Перший тиждень дизайну, який відбувся восени 2023 року, включав понад 20 різних подій та 30 спікерів, серед яких були письменник Любко Дереш, художниця Жанна Кадирова, архітектори і дизайнери: Антон Черкашин (büro A24D), Дмитро Аранчій (Dmytro Aranchii Architects), Аліна Головатюк (InTempo), Павло Пекер (Peker&Partners), Олексій Куцало (KYB Architects), Юрій Кайгордцев (in.Lab Architects), Олексій Гулеша (Sivak+Partners) та інші.

  Учасником UDIW може стати кожен охочий. Варто лише зареєструватись на сайті та запропонувати зручний формат і подію. Інформація для відвідувачів також доступна на офіційному сайті та в соцмережах заходу.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share