18 февраля

  FILD: український дизайн на виставці у Стокгольмі

  Поки Україна чекає на відкриття магазину ІКЕА, Швеція вчергове відкриває для себе український сучасний предметний дизайн. У Стокгольмі відбулася найбільша в скандинавському регіоні виставка меблів та освітлення. Зважаючи на значний інтерес, який українські компанії мали в минулих роках, цього року скандинави змогли вчергове оцінити нові напрацювання українських виробників. Зокрема, українська дизайн-компанія FILD представила зразки своєї продукції та продемонструвала нові тенденції українського дизайну, який так сподобався скандинавам.

  Ми поставили перед собою завдання експериментувати та розробити нові способи створення об’єктів дизайну. Для наших нових продуктів ми створили унікальні системи підвісів.

  FILD - одна з основних компаній, що сформували галузь дизайну об'єктів в Україні. Підтримуючи успішний розвиток, студія продовжує працювати над втіленням нових ідей та створення інтер'єрних проектів у Києві.


  Заснована в 2014 році в Києві Даном Вахрамеєвим та Катериною Вахрамеєвою.

  2020 здається для нас дуже особливим роком. Всього кілька місяців тому FILD відсвяткував своє 5-річчя.

  дизайн-компанією FILD були успішно представлені найактуальніші тенденції в українському інтер'єрному дизайні

  Ден, засновник і креативний директор FILD, мав точне уявлення у своєму творчому, але дуже організованому розумі, як це має виглядати. Він запропонував колір Ultra Blue, і був впевнений, що він має бути основним в новій колекції 2020 року. З того часу вся робота проводилася під впливом цього кольору.

  Це була складна, але змістовна подорож – ми створювали щось, чим справді захоплювались, зростали як бренд та як сім'я. Цей рік знаменує нову багатообіцяючу сторінку для нашої компанії. " - Катерина, співзасновник та генеральний директор FILD.

  BLT - походить від англійського слова "belt" - це нова текстильна підвіска з декоративною складовою. Це первинний елемент дизайну, який використовується в різних продуктах, таких як освітлення, меблі та декор. 

  Брендована підвіска пропонується в 4 кольорах: Ultra Blue, Grey, Coral і Almond. 

  BLT має на меті підкреслити лінійність геометричних фігур. 

  Разом з новими моделями були створені нові фітинги, кріплення та допоміжні елементи. 

  Источник:

  thefild
  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share