12 февраля

  Екзотичний проєкт з Covet House: Half Arc House в Мумбаї

  Будинок Half Arc House розташований в одному з найрозкішніших хмарочосів у самому центрі Південного Бомбея. Головна родзинка цієї споруди — приголомшливий безперервний вид на Аравійське море з одного боку та місто з іншого. Вежа, укомплектована розкішним басейном і тренажерним залом, Half Arc House спроєктований таким чином, щоб примножити досвід розкішного життя.

  Вироби COVET HOUSE були важливими для забезпечення розкішних деталей, необхідних для цього проєкт, з виробами деяких з найвідоміших розкішних брендів. BOCA DO LOBO, DELIGHTFULL, BRABBU, KOKET, MAISON VALENTINA, CIRCU, LUXXU, ESSENTIAL HOME, RUG'SOCIETY, PULLCAST, FOOGO та CAFFE LATTE, вони не тільки надали вироби, а й натхнення для цього дизайну.

  Half Arc House отримав свою назву завдяки конструкціям, яки нагадують чверть кола. Перша, текстурована та пофарбована дуга, знаходиться там, де вхід перетинається з головною Г-подібною вітальнею, і обрамляє цю кімнату. Художній декор та використання настінного світильника Metamorphosis від Boca do Lobo доповнюють золоті деталі на витонченій консолі та ефірному дзеркалі.

  У гостьовій спальні дуга з'являється в тиковому дереві та повністю чорних, пофарбованих ззаду скляних шафах. А в головній спальні лук знову з'являється в рожевому стелажі за ліжком.

  Однак не лише цей своєрідний символ робить квартиру розкішною. Серед інших причин те, що ця міська оселя площею 1 400 кв. футів призначена для проживання лише одного мешканця, що вже само по собі є розкішшю. До того ж за бажанням замовника, початкові три спальні були розбиті та перетворені на два люкси з досить просторими плануваннями.

  • _ssm8853.BBm7.jpg
  • _ssm8928.BBmM.jpg

  Бриф клієнта було реалізовано шляхом створення просторої головної спальні з ванною кімнатою, просторою гардеробною та окремою взуттєвою кімнатою. Оскільки квартира є основним місцем проживання молодої та самотньої бізнес-леді, вона була спроєктована таким чином, щоб надати їй домашнього, жіночного затишку з вигадливим виглядом і відчуттям. Цього вдалося досягти завдяки використанню певних геометричних форм, зокрема, півдуги, а також багатій, але стриманій палітрі матеріалів, що працюють у контрастних парах, як за кольором, так і за текстурою.

  • _ssm8853.BBmz.jpg
  • 8.BBmH.jpg

  Кілька розкішних штрихів зроблені по всій оселі. У головній вітальні, оточеній плюшевими акцентами та аксесуарами, поруч із затишним балконом, стоїть телевізор, захований в основний елемент стелажа. Стелаж є головним елементом простору, з виготовленим на замовлення фактурним латунним фасадом, що виділяється на фоні полиць з чорного дерева, розташованих позаду нього на пів дуги. Завдяки стелажу власниця будинку може вільно змінювати фасад приміщення відповідно до своїх вимог.

  Вибрані меблі та предмети інтер'єру походять з Європи, від таких брендів, як Boca Do Lobo, Koket, Tom Dixon, Baxter та Reflex Angelo. Це лише деякі з них - всі вони безсоромно розкішні. До luxary інтер’єру приєднуються місцеві, не менш розкішні бренди, такі як Scarlet Splendor та Jaipur Rugs. Всі вони вітають гості, тільки він переступає поріг будівлі. 

  А вишуканий столик Lapiaz Center Table з полірованими латунними деталями та дзеркальними боковинами надає цьому витвору музейної розкоші, але водночас зручної та теплої краси. Безумовно, це витвір мистецтва в дизайні інтер'єру класу lux. 

  Завдяки своїм розмірам і просторам, унікальній та вишуканій палітрі матеріалів та дизайнерським меблям, будинок Half Arc House створений для того, щоб запропонувати розкішне життя, не схоже на жодне інше.

  COVET HOUSE слідкує за останніми натхненнями з BOCA DO LOBO, DELIGHTFULL, BRABBU, KOKET, MAISON VALENTINA, CIRCU, LUXXU, ESSENTIAL HOME, RUG'SOCIETY, PULLCAST, FOOGO та CAFFE LATTE. Надихає та створює нові тренди.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share