28 февраля

  BRABBU: новий погляд на розкішне життя

  ПЕРЕВИЗНАЧЕННЯ РОЗКІШНОГО ЖИТТЯ

  BRABBU з радістю представляє свій останній шедевр — MECCA Console, як частину колекції MECCA. Цей набір продуктів, що включає MECCA Center Table, MECCA Oval Central Table, MECCA Side Table та MECCA II Side Table, є прикладом непохитної відданості бренду, переосмисленню розкішного життя з неперевершеною витонченістю.

  Натхненний величною архітектурною, пишнотою мечетей, MECCA Console представляє гармонійне поєднання духовності та сучасного дизайну, переосмислюючи розкішні внутрішні простори з ексклюзивною елегантністю. Створена з докладною точністю консоль MECCA є свідченням BRABBU у витонченій майстерності та творчому дизайну. Консоль випромінює велич і вишуканість завдяки своїм латунним матовим колонам, натхненими позачасовою архітектурою. Розкішна стільниця Nero Marquina з мармуру додає нотку вишуканості, створюючи візуальний шедевр, який виходить за рамки традиційних уявлень.

  • 4.BBz3.png
  • 3.BBz9.png

  ДОТИК ВЕЛИЧІ

  MECCA Console додає нотку величі будь-якій вишуканій резиденції чи приміщенню готелю. Цей ретельно створений дизайнерський продукт демонструє витонченість та елегантність. Він ідеально вписується в житловий або комерційний проєкт інтер'єру з MECCA Center Table та MECCA Side Table у вітальні або лаунжі, створюючи єдину та розкішну атмосферу, яка поширюється на всю кімнату.

  MECCA Console — більше, ніж просто стиль

  Продукт преміум дизайну, втілення витонченої елегантності, стіл створений для того, щоб підняти найкращий житловий простір CNY на нові висоти розкоші. Консоль MECCA Console та її колекція обіцяють перетворити будь-яку середу на святилище вишуканості.

  • 7.BBzP.png
  • 9.BBHc.png
  • 8.BBHx.png

  BRABBU — це дизайнерський бренд, який відображає інтенсивний спосіб життя, що вносити лютість, силу та силу у міський спосіб життя. З різноманітним асортиментом меблів, шаф, оббивки, освітлення та килимів, а також завдяки сенсорному дизайну ми передаємо унікальний досвід у кожному продукті, який ми розробляємо та виробляємо. З BRABBU ви отримаєте більше, ніж дизайнерський продукт: ви отримаєте різноманітність просторів, наповнених спогадами та унікальними відчуттями в ідеальній гармонії з вашим простором та вашою особистістю. Вісь BRABBU — перший вибір для найвидатніших житлових та гостинних проєктів високого класу у всьому світі. BRABBU присутній на найвідоміших дизайнерських заходах світу з новими універсальними дизайнерськими продуктами для еклектичного середовища, які передбачають нові тенденції.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share