10 ноября

  BLOCK LAMP: колаборація gant +kouple в підтримку України

  _____________________________

  «Ви повинні не поспішати та дивитися глибше, щоб глибше оцінити оточення»

  __________ +kouple __________

  +kouple  — одна з провідних компаній, яка сформувала індустрію об’єктного дизайну в Україні. Спрощення та уніфікація є складовими нашого дизайнерського стилю. Компанія побудована на принципах чистих, мінімалістичних ліній і форм предметів. Своє сприйняття команда будує на лаконічності дизайну, зручності нанесення та приємних текстурах.

  +kouple був заснований у 2014 році в Києві подружжям Деном та Катериною Вахрамеєвими. У листопаді 2015 року запрацював офіційний інтернет-магазин. Відтоді компанія охопила понад 40 країн із доставлянням по всьому світу.

  До +kouple звернувся засновник німецького бренду GANTLights Штефан Гант. Дизайнер був глибоко шокований агресивною війною Росії проти України, і коли випадково натрапив на етикетку +kouple, то одразу відчув зв'язок. 

  _________________________

  «Ідея створити продукт разом і використати виручені кошти на користь українського народу природно відгукнулася на бажання активно допомагати. Ми твердо віримо, що співпраця та солідарність мають вирішальне значення в такі складні часи» 

  Штефан Гант

  засновник берлінського бренду GANTlights

  _________________________

  Більша частина виручених коштів буде спрямована на придбання евакуаційних автомобілів, які служитимуть у Донецькій області.

  Ідея дизайну світильника BLOCK виникла у Дена Вахрамеєва на основі бетонного будівельного блоку, який раніше використовувався у будівництві, але з початком повномасштабного вторгнення слугував для формування оборонних бар'єрів на дорогах по всій Україні. Таким чином, ці бетонні блоки стали впізнаваними урбаністичними одиницями міських ландшафтів.

  Створюючи настільну лампу, Ден передбачає кілька варіантів її розміщення: горизонтально або вертикально. Крім того, задня металева панель настільної лампи BLOCK має додаткову можливість повісити її на стіну, надаючи альтернативу для регулювання світла загального простору в інтер'єрі. 

  Інша варіація - підвісний світильник з унікальною текстильною підвіскою, реалізована в колекції +kouple BLT.

  Співпраця двох брендів охоплювати не лише розробку дизайнерської ідеї, але й поєднання виготовлених компонентів. GANTlights виробляє бетонну частину в Берліні. 

  Повністю підтримуючи українських постачальників, +kouple виробляє металевий плафон у Тернополі, електричний шнур у Вінниці, текстильну стрічку у Харкові та порошкову фарбу в Києві.

  _________________________

  «Сьогодні ми можемо продовжувати керувати нашим брендом лише завдяки щоденному героїзму наших найвідважніших українських захисників, які самовіддано жертвують своїм життям у боротьбі за свободу. Перемога України надасть подальшого імпульсу демократичним рухам у всьому світі та продемонструє, що демократія варта того, щоб за неї боротися»

  Ден та Катерина Вахрамеєви, засновники бренду +kouple

  _________________________

  Фотограф проекту Андрій Безуглов

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share