9 июня

  З турботою про довкілля: ЦУМ запустив еко-доставку

  Київський ЦУМ продовжує активно розвивати еко-стійкість і наступним кроком в цьому напрямку став запуск еко-доставки замовлень з інтернет-магазину tsum.ua на електромобілі BMW і3.

  Щорічно транспорт створює майже четверту частину СО2 викидів, які прискорюють кліматичні зміни (IEA[1]). 72% світових транспортних викидів походять від дорожніх транспортних засобів (WRI 2019[2]). Для мінімізації свого екологічного сліду, в рамках програми ЦУМ «Сталий Розвиток», за підтримки BMW Україна та постачальника електроенергії і енергоефективних рішень YASNO, центральний універмаг запустив електродоставку.

  В процесі експлуатації електромобіль виробляє менше атмосферних забруднювачів, незалежно від джерела енергії, яким він харчується (ICCT 2018[1]). Електромобіль не виділяє сажу, леткі органічні сполуки, вуглеводні, окис вуглецю, озон, свинець і різні оксиди азоту (Chip Gribben[2]). Керуючись даними з досліджень та висновками міжнародних експертів, можна констатувати ряд факторів, які доводять, що електродоставка є більш здоровою альтернативою для міського середовища, яке останнім часом страждає від погіршення якості повітря.

  Команда ЦУМ у виборі партнера керувалася еко-принципами, також важливі були універсальність і простота в управлінні автомобілем, комфортні габарити для пересування по місту. Модель BMW i3, розроблена для електричного водіння без викидів, демонструє вражаючі характеристики. З моменту своєї появи на ринку, BMW i3 став найбільш продаваним електромобілем в сегменті компактних автомобілів преміум-класу, з більше ніж 165 000 проданих по всьому світу одиниць. АВТ Баварія Україна була першим імпортером, який в 2016 році вперше почав офіційно завозити електромобілі в Україну.

  Нове покоління BMW i3 має збільшену ємність батарей. А завдяки швидкісний станції YASNO E-mobility, одна з яких знаходиться на паркінгу Р1 ЦУМ, зарядка електрокара займе 20-40 хвилин. Це дозволяє реалізовувати доставку онлайн-замовлень без втрати часу. Варто відзначити, що YASNO E-mobility надає можливість водіям електрокарів заряджатися в мережі швидких зарядних станцій потужністю 50 кВт в Києві і по дорозі в Одесу, Львів, Полтаву, а також встановити власний зарядний пристрій для будинку або офісу, економити витрати і отримувати додатковий дохід.

  На першому етапі запуску проекту доставка з інтернет магазину tsum.ua на електромобілі доступна по Києву. У планах – розширення проекту на регіони.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share