27 декабря

  Якою буде Україна майбутнього: на вулицях Києва з’явився #МаніфестЗмін від українських школярів

  У межах освітнього проєкту «Країна взаємно красивих людей», створеного в рамках молодіжної ініціативи #ВліпиЗаСебе, 1300 молодих людей зібрали ключові меседжі свого бачення відбудови країни після перемоги.

  #ВліпиЗаСебе – молодіжна ініціатива, що вчить відповідальності й розповідає, як бути корисним там, де ти є, ініціювала освітню програму «Країна взаємно красивих людей». Упродовж трьох тижнів 1300 школярів, що наразі в Україні чи тимчасово за її межами, збиралися разом онлайн, щоб сформувати власне бачення майбутнього нашої країни. І, врешті, поділилися тим, що роблять просто зараз, як планують відновлювати Україну, та яким буде внесок кожного з них у цей процес.

  Відсьогодні їхній #МаніфестЗмін можна побачити на вулицях Києва. У межах спільного спецпроєкту #ВліпиЗаСебе та видання «Наш Київ» було створено серію постерів з тематичними ілюстраціями та ключовими меседжами про те, якою школярі бачать Україну сьогодні, після перемоги та через 5, 15 і 20 років. Ба більше, вони назвали конкретні кроки, які робитимуть задля досягнення своїх цілей у різних сферах – від здоров’я й освіти до національної ідентичності.

  ____________________

  «Для побудови модернізованої України після нашої перемоги потрібні освічені українці.  Наша молодь – неймовірна! Масштаб проєктів, які створили діти за ці кілька тижнів в умовах відключень світла та обстрілів, свідчить про те, що вони не марнують час. А навчаються на практиці, розвивають компетенції та навички, що відповідатимуть потребам післявоєнного часу. Я впевнена, з такою молоддю на Україну чекає квітуче майбутнє!» 

  Директорка GoGlobal Тетяна Коврига

  ____________________

  Що саме школярі планують робити для країни? Розроблятимуть медичні інноваційні проєкти, впроваджуватимуть сучасні освітні технології, розбудовуватимуть “розумні” міста та розповідатимуть про Україну всьому світу, аби популяризувати її культуру. 

  Долучайтеся до української молоді – нумо разом будувати нову країну взаємно красивих людей!

  • ez_20-12-22_6.B5Nt.jpg
  • ez_20-12-22_64.B5N2.jpg

  Маніфест змін створено учасниками програми «Країна взаємно красивих людей» в рамках молодіжної ініціативи #ВліпиЗаСебе, що втілюється в межах програми сприяння громадській активності «Долучайся!», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні. Зміст маніфесту є винятковою відповідальністю Pact і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share