12 ноября

  “WONÁ – це ти”: WONÁ Concept group презентує новий проєкт

  WONÁ Concept group презентує новий проєкт “WONÁ – це ти”. Головна його ідея — показати, що всі дівчата, без виключень, прекрасні і немає потреби підлаштовуватися під загальні «стандарти» розуміння краси.

  Дослідження Корнельського університету, проведене Лорі Нейбор і Джеффрі Собал, показало, що 70 відсотків наречених, які брали участь у дослідженні, хочуть скинути вагу. Таке прагнення дотримуватися нав'язаних стандартів краси й нібито "правильних параметрів" спотворює природну красу та індивідуальність людини, вганяє в рамки, знижує самооцінку, позбавляє любові до себе і впевненості. Частою причиною стає відсутність відповідних розмірів бажаної сукні.

  У зйомці для проєкту взяли участь 3 абсолютно різні дівчини, які представили 12 найпопулярніших моделей суконь від брендів WONÁ Concept і Eva Lendel, що входять до WONÁ Concept group. Класичне і мінімалістичне, пишне за останніми тенденціями або приталене розшите мереживом і паєтками — кожна наречена знайде свою сукню, що підкреслить її індивідуальність і красу!

  “WONÁ Concept і Eva Lendel – це впізнавані і популярні бренди не тільки в Україні, але і в Європі та США. Ми не могли залишитися осторонь і проігнорувати цю тему, оскільки нам важливо, щоб абсолютно кожна наречена змогла знайти свою сукню, відчувала себе красивою і впевненою, захоплювалася собою і своїм зовнішнім виглядом. Це й стало причиною й одночасно натхненням для створення проєкту”, – ділиться Ілона Шрамко, співзасновниця WONÁ Concept group.

  Назва проєкту “WONÁ – це ти” транслює головні цінності WONÁ Concept group. В команді вважають, що процесом підготовки до весілля потрібно насолоджуватися. Жінки — справжні музи: їх краса, сила і воля духу стають натхненням для створення неймовірних образів бренду. В WONÁ Concept group прагнуть, щоб кожна жінка могла втілити свої мрії і не турбувалася про сантиметри, адже в цей період життя найцінніше — це почуття та емоції.

  WONÁ Concept

  https://wonaconcept.com/

  https://www.instagram.com/wona_concept/

  Eva Lendel 

  https://evalendel.com/

  https://www.instagram.com/evalendel/

  Agency:

  Ladó Agency https://www.instagram.com/lado.agency/

  Фотограф:

  Сергій Васильєв https://instagram.com/sergeyvasiliev1

  Стиліст:

  Анна Гончарова https://instagram.com/aniahoncharova

  Макіяж:

  Ольга Остапчук https://instagram.com/olhaostapchuk

  Зачіски:

  Павло Лотнік https://instagram.com/pavellotnik

  Асистент візажиста:

  Маша Каиро https://instagram.com/mashacairo

  Відео:

  Поліна Гребеник https://instagram.com/grebenik

  Production:

  Марина Сандугей-Шишкіна https://instagram.com/marinasan_shy

  Моделі:

  Олександра Киртока https://instagram.com/alexkirtoka


  Софія Возняк https://instagram.com/svoz


  Аліна Коваль https://instagram.com/alinakoval._

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share