21 мая

  Всі. Свої — новий простір

  18 травня відкрився простір українських брендів Всі. Свої у ТРЦ Respublika Park

  Новий простір у тисячу квадратних метрів розділений на кластери, що відрізняються тактильно, візуально та функціонально. Характер магазину відображає тематику нашої сучасності — об'єднання людей у спільноту та має інклюзивну примірочну.

  ______________________________

  «Ми обираємо шлях знайомства українців з якісними локальними брендами та поставили перед собою місію – ми не тільки про одяг та комерцію, для нас важливим є знайомство з локальними митцями та культурою»

  CEO магазинів Всі. Свої — Артем Федосов

  ______________________________

  Артем Федосов

  Відкриття простору Всі. Свої відбувалося у два етапи:

  • Софт відкриття 16.05 для друзів бренду, лідерів думок та команд брендів, що презентовані в просторі. Загалом завітало понад 100 гостей.

  За фірмову атмосферу софт відкриття — декор, музику, гостей та партнерства відповідала бренд-директорка простору Міла Потапова та команда. До партнерства з нагоди відкриття доєднались Green Chef – виробники їжі нового покоління, мережа б'юті просторів Backstage, онлайн сервіс виклику таксі Uklon, команда Fematch — унікальна fashion-платформа та KIMS — мережа еко-чисток. Запрошений ді-джей Seba Koretcky грав для гостей заходу улюблені хіти українського фанку, а команда Le Sentiment дарувала гостям квіткові компліменти.

  • Святкове відкриття 18.05 з подарунками, бонусами, розіграшами та хедлайнером заходу — гурт KAZKA.

  Seba Korecky

  У просторі Всі. Свої у ТРЦ Respublika Park протягом двох місяців з дня відкриття діятиме експозиція “Храми” створена у колаборації з творчим об'єднанням майстрів та майстерень кераміки з України — GORN. Простір доповнюють картини українського художника Євгена Клименко, чиї роботи знаходяться у фондах українських музеїв.

  • _P6A1586.B7Mt.jpg
  • _P6A1539.B7M2.jpg

  Гості відкриття 16.05

  Юлія Лункова

  Марина Березовська

  Юлія Єрмолаєва

  Анастасія Вавіліна

  Олімпія Вайтмусташ

  Тетяна Карікова

  Марія Сьюант

  Євген Єрьомін

  Аліна Долініна

  Еля Гамєєва

  Міла Потапова

  Команда Всі. Свої

  Повний перелік брендів нового простору:

  1314 studios, Alter Rebel, Catssuit, CHIRK, CICI COCO, Come With Me brand, Corsis Brand, Cuprum depot, DUGA, EROMIN Store, Eternity shoes, Fire rebbit, FURT, HAVE A REST, HYGGE HOODIE, iam, IPANTS, KLOTT, kushi, LONDI, MAY, MY x MY, Natureal, Nineteen, NÓDO, NOTICA, nyni, PLAYERSGETREADY
  punkt publishing (la boussolemag), ROOMMATE, Tangle, The Blub, Think Twice, usual, Vigy, WKFM, wool happen, ШИПЕЛИК, ANNA YAKOVENKO, booriva, by Volina, BYME, CREATIVE DEPO, Dari Co, Made With Bravery, MINNIM, Mint, MOVA, Number8, PAKHTUSOVA, Poetry Home, Sestro.u, SHTOYKO, VMMA, Zephyros, СRUMB

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share